• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 30xx

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
Re: MF 3080

na istoj adresi također ima djelove za same-a odnosno zastupnik djelova za same-a ti je taj čovjek dobija direktno iz italije djelove. isti broj telefona na zovi gore naveden
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: MF 3080

Budem ja skočil u križevce, daj adresu ak znaš ;)
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,883
Re: MF 3080

kikic MF kaže:
na istoj adresi također ima djelove za same-a odnosno zastupnik djelova za same-a ti je taj čovjek dobija direktno iz italije djelove. isti broj telefona na zovi gore naveden
potvrđujem ovo, mi smo kod njega uzimali za Hurlimann i sve je bilo kak je dogovoreno
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
Re: MF 3080

posto su se u ovoj temi spominjali i ostali pripadnici 30xx serije,stavit cu to ovamo..

[youtube:14kn5z35]H-dn4KZdwNc[/youtube:14kn5z35]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: MF 3080

oOOOOOO da to su traktori, bili i budu, u ono vrijeme ko si ga je mogel priuštiti, elektronika, ma fantazija :p :p :p
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: MF 3080

cabage kaže:

HEHE, tvojemu samo treba dobar majstor :!: :mrgreen: :!: :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Re: MF 3080

Super video 8) 8)
Ipak je ovo MF nebre bit da ne bude dobar :D
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
Re: MF 3080

ma strojčine se vidi kaj je traktro :mrgreen: :blackeye :D :lol:
u ono vrijeme kak veli i šanana tko ga mogao imati ma joj odlično ovaj video sam morao sejvat
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
Re: MF 3080

da ne otvaram novu temu, stavit cu slike tu (ionako se to pricalo maltene o svim traktorima serije 30xx)

znate svi onu da besposlen pop i jarice krsti.
e pa pop nisam, ali besposlen jesam. i sta cu radit, reko ajmo se malo igrati polir pastom.. 8) ( u zadnje vrijeme sam postao opsjednut poliranjem :oops: )

malo je losija slika, ali vidjet ce se.. prije:



i poslije:







trebao sam slikati pola haube ispolirane a pola ne. strasna razlika.. ok, ne bas strasna ali se vidi dosta.
prije je bila neka kao isprana boja, blijeda i bez sjaja. sada je puno zivlja, dobila je sjaj i povrsina je jako glatka.

sitnice, ali vesele covjeka.. :)
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: MF 3080

Ima jedan odlican mf 3080 na prodaju na njuskalu...
Ako zanima koga.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: MF 3080

Onda predpostavljam da ores sa njim na 12".
Sa kojom brzinom ores?
Jel moze u 3-oj ?
 
V

valtra_8550

Guest
Re: MF 3080

sad ja malo kasnim..ubacujem se..al budete vi presli preko toga kao da nista ne pise..

hm...stvarno je taj ..ja.. u zadnje vrijeme opsjednut poliranjem...gleda sam kak bi nest ispolirao...neznam.brine me polako..dode k meni i gleda kak bi to izgledalo da se ispolira.sve bi on..aute,traktore,ROTIRKU..neznam..

al dobro,radi nema sta... ;)

nije cak ni skup...ljudi da vam dam broj? nazovete da pa nek vam polira.
imate moje preporuke...decko je na mjestu,radisan,inovativan.. hm..razmisljam da ga stavim u ponude..a ne tu kod mf-a.

da..i plug im je dobar...a na kolko ore? hm,sad ce on odgovorit.pa mali je jak ore ona na 16
eto tolko od mene..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
Re: MF 3080

trenutno je na 14" u 3. nemoze ni da se na glavu postavis :lol: ustvari, ide nizbrdo ali to nije oranje..
strnjake je sada orao u 1. posto je suho, inace ore u 2. ali mu je to puna kapa..

a ovaj tu valtra.. ma, ljubomoran je na mf-a. nije ni svjestan kolika se snaga krije u tom malom mf-u.. ;) a bas bi mu trebao jedan takav :)
 
Na vrh