• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,722
Pa neznam dali je ta firma nedavno otvorena ili je več poznata po dobrom poslovanju . Ako je tek otvorena onda treba biti oprezan,to je moje mišljenje. A cijena je tu negdje na vagi,za kopiju i nije tako mala, treba pogledat cijene original motora,
 

fordson

Član
Tu od
16 Kol 2011
Poruka
113
mislim da je cijena orginalnog honda gx160 oko 3600kn što mi je previše za dati..:/
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Ti kinezi mogu biti odlicni, solidni i da ništ nevaljaju. Slažem se sa kolegom to je previsoka cijena za kineski motor. Ujednačenost kvalitete im je loša, stoga puno manje boli, ako se da malo love za njega.
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
Mislim da sam već pisao al evo ću opet ,bila je akcija ako daš stari motor spuste ti cijenu za 1000 kn,ja sam dao stari g150 i uzeo gx160 izašlo me 2600kn,probaj nazvati servis Korotaj u Varaždinu.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
kada radim sa hondom, i ovaj originalni se znoji.......u frezanju, a da nepričam ako su loši materijali, što će biti s tim kinezom.......prvo pukne slavina za gorivo, od toga krene, pa klackalica ventila ode i na originalnom, a ne na ovome......isti je kao gx160, samo su lošiji materijali.......
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
kod mene je zato dizel od 5,2ks i nema problema.jos je ubrzan na remenici pogona. sad zalivam sa dmb pumpom svaki drugi dan vec 3meseca i nikakvih problema ni po ovim vrucinama. za sada prezadovoljan. benzinci kinezi jesu vrcljivi po pitanju kvaliteta ,jedan se super pokaze drugi nikako. e sad ima tu i do rukovaoca.malo jaci motor po meni nebi trebao imati problema i uskladiti dobro prenos na remenici. cini mi se da im broj obrtaja nije isti na izlazu kao starijim.
 

fordson

Član
Tu od
16 Kol 2011
Poruka
113
gdje mogu nabaviti dijelove za hondu f620, trebaju mi onda dva oklopa dole kod osovina ...
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
mogu se raspitati u novom sadu dal imaju ali neznam kako da preuzmes. jedino tamo da dodjes jer nesalju ni postom ni aksom sem po srbiji. nekad ima i u rumi na pijaci .par njih rastura freze u delove pa se svasta nadje.sad dal ti pasuje i koliko si udaljen neznam.
 

sickohn

Član
Tu od
2 Ruj 2013
Poruka
40
zdravo narode.da li neko zna koji je precnik remenice koja pogoni roto kosu.ona koja stoji na menjacu.nema je nigde da se kupi pa sam prinudjen da je pravim.hvala unapred na odgovoru
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Imam ja orginal njezinu i koristim ju za roto kosu godinama.
Mogu izmjerit ako hočete?

image
 

marijanm

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
34
nedavno sam nabavio motokultivator honda f 620,imam problem sa kvacilom,nece da odvoji,skontao sam da je fora do remena,probao sam 2-3 vveca ali opet ista stvar,da li neko zna koji remen ide na taj kultivator fabricki,a mozda ide i zupcasti

jesi li u klonijo pogresku s kvacilom samo sajlu podmazi ili je zategni ili odpusti
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
možda je greška u remenu, nije širine 17mm, nego 16,7mm ako se dobro sječam, pa pako staviš onaj od 17mm, što večina napravi, onda remen neodvaja dobro........
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Motor se da pomicat napred nazad dva cm a drze ga 5 sarafa pa si ga pomakni tak da kad je remen otpusten ne hvata.
 

zastitar_2

Novi član
Tu od
19 Ruj 2013
Poruka
9
Poštovani forumaši.
Imam Hondu F 600 i pukla mi je klipnjača.Navodno da je radilica treča specijala i više nije za korištenje.Dali netko ima ili me može uputiti gdje bih mogao kupiti rabljenu radilicu i klipnjaču,može biti prva i druga specijala(brušenje).
Molim poruku ako može na Email: zastitar_2@net.hr ili zkaraga@gmail.com ili na broj telefona 044/812 154 a može i SMSn na 098/481 033 pa ču Vas nazvati.
Unaprijed puno hvala pouzdajem se u Vas.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
kod mene se moze nabaviti klipnjaca 4 specijale a mislim da i 5 specijalu ima. nisam 100%siguran za 5 ali mi se cini da ima a za 4 specijalu sam 100% siguran. ako ti nije pukla slobodno je obradi na 4 specijalu.vec sam ih radio na tu i rade bez problema. mislim da je oko 25-30 eur klipnjaca. a imam motor kod tasta za delove i mogu ga rasturiti da vidim kakva je
 

zastitar_2

Novi član
Tu od
19 Ruj 2013
Poruka
9
Hvala najljepša nisam znao da se može brusiti dalje od treče specijale.Dali možda imate radilicu i klipnjaču te koliko bi to koštalo,ja vam uplatim na račun ili platim prilikom pouzeča na pošti ako biste mi htjeli poslati poštom.
Kod mene nemam kome dati da to obrusi nego bih trebao nositi u Zagreb.
Hvala.
 
Na vrh