• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Miševi i mišolovke...

selesmarina

Novi član
Tu od
23 Lip 2014
Poruka
4
Najučinkovitije rješenje miševa koje sam probala je bilo sa ljepilom. Na neki karton stavite malo ljepila komad pancete ili nečeg mirišljivog i ukusnog da ih privučete i dok se nisu ni snašli će se zalijepit na karton i to je to...
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=ABffYDM9EwU[/YT]
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=84DGSYTafZ0[/YT]
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=eF6xwUSkT1k[/YT]
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Poklanjam mačku sa dva mala mačića stara dva mjeseca. Mačka je trobojna a mali jedan trobojni drugi smeđi. Dobri lovci .
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
Baš sam juče, preslago neku baliranu slamu,, ti vraga,, par mojih mačkica okolo i vrebaju,,, a znamo da miši vole tu slamu,, pogotovu ako kombajn nevalja,,,
Za nekolko minuta 7-8 komada je otišlo u nebeske slame,,,
Meni ove mišolovke netrebaju,, dok imam ovih svojih maca...:(clap):
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Tak je i kod mene. Imam devet mačaka i kod mene nema štetočina ni za lijeka jer su sve polovile. Sad da ostanu u formi love po naselju a doma donesu pokazat miša, štakora, krticu , voluharice, ptice... Navodno to donesu iz zahvale što ih hranim . Meni sad problem predstavljaju divlje svinje koje su mi došle do ulaznih vrata.
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Nemam ništa osim kineske zračne puške i terijerke koja cijele noći laje. U susjedstvu su četri lovca ali kažu da nesmiju pucat van lovišta. Probali su namjestit zamku ali je gamad išćupala i stup i odvukla sve sa sobom. Već je velika šteta po vinogradima i vočnjacima a strah nas je za djecu.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
Tak je i kod mene. Imam devet mačaka i kod mene nema štetočina ni za lijeka jer su sve polovile. Sad da ostanu u formi love po naselju a doma donesu pokazat miša, štakora, krticu , voluharice, ptice... Navodno to donesu iz zahvale što ih hranim . Meni sad problem predstavljaju divlje svinje koje su mi došle do ulaznih vrata.

I kod mene osam maca je na doručku i večeri kad je muža upitanju,,,
al dvije su samo doma sa privilegijama,, i iste te probleme sa donošenjem ulova imam,,,
Nemam tih problema sa divljim svinjama,, ihhh lako bi ja to,,

Pročistio bi im uha sa 7,62 mm,, nebi ni osjetilii
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Luk i strijela. Još bolje - samostrel ! Zvuči smiješno, ali ....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pošalji te svinje u moje dvorište
najbolji mamac za svinje je kraka cjev zavrtana u klip kukuruza , okidački mehanizam pa s tim na drot , kad ga primi i potegne pričeka te do jutra da ga oslobodiš od toga
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Od kad smo u Evropi nesmiješ više ni pile doma zaklat ni imat cucka na lancu , a kamoli ubijat divlje svinje oko kuće. Zaštićeni su više od majke sa četvero djece. To je tak kad stanuješ u ,,parku prirode Medvednica".
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
0 bodova. To samo funkcionira gdje nema ničega u prostoriji. Kupio ga ja davno i postavil u garažu. Miševa koliko te volja. Sad imam klasične ( plastične ) mišolovke i to funkcionira najbolje.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Inam i ja te mišolovke i štakorlovke, 5 komada u prostoriji, ali se gamad ne lovi kad ima i ostale hrane.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Miševi još i da, ali štakor .... Jednog sam uspio istjerat zračnicom, a drugi je popapal otrov.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kome vjerovati ? , samo čeka i karabin
ja kontam to je za divlje svinje :icon_axe:

ja sam kupio kolegi na ebaju za vjerojatno koji dolar .
reko je da ima koristi , on onako živi dosta uz šumu , parcela do njega još uvjek u kuruzi ,njemu su u ovo doba ulazili u kuču bez srama i kucanja ...svaka dva tri dana je preslagival kuhnju ..
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Mijauuuu...:icon_madu:

IMG_20171126_130203_1.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh