• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
zapravo kad bolje razmislim onaj je reko kad smo zvali da su dosta projekata odbacili,tj. ne zadovoljavaju uvjete i ako ima ovih sa manje bodova to bi moglo bit tu negdje kako si napiso
 

ZeaMays

Novi član
Tu od
8 Pro 2017
Poruka
22
ima nas po inf.sa bodovima od 76-81 oko 300 i nesto,sad to ovisi koliko bodova ce djelatnici utvrdit,bit ce povecanje novaca,mozda ce novac ici iz novog programskog razdoblja za povecanje alokacije
koliko misliš da je točna ta informacija, da je od 76 do 81 samo 300 zahtjeva?
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
ima od 300-400 ali kad se utvrde bodovi nece bit toliko.reko nam covjek da ima puno projekata sa 50,60,70 bodova
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
kad bi se to sve gledalo ako je vamo medu 320 bilo puno odbacenih projekata onda vjerojatno ima jos takvih projekata i kod ovih sa manje bodova
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
kad bi se to sve gledalo ako je vamo medu 320 bilo puno odbacenih projekata onda vjerojatno ima jos takvih projekata i kod ovih sa manje bodova
Ma to se lako provjeri. Samo da ima ovdje netko s 75 i da nazove i pita na kojem je mjestu. Ako je stvarno 300-400 uz malo sreće povećanje alokacije moglo bi pokriti sve s 75+
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
ja bi volio da svi produ ali tko zna hoce li ministrica rijesit novac,napisala je da rade na tome vidjet cemo
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
ja bi volio da svi produ ali tko zna hoce li ministrica rijesit novac,napisala je da rade na tome vidjet cemo
To bi bilo super i kamoli sreće da se to desi. No obzirom da je ministrica rekla da morate raditi preraspodjelu između ostalih natječaja gdje bude viška znači da na 6.2. nema više para izuzev ovih 120 milja.
E sad kraj je programskog razdoblja i moraju se zadovoljiti postotci po sektorima ulaganja, po mjerama, po tipovima aktivnosti...na žalost nije izgledno da povećanje alokacije bude značajno.

No obzirom na zadnji 6.3. gdje je alokacija dignuta za hrpu para a natječaj realno ne stvara ama baš nikakvu dodanu vrijednost bilo bi bezobrazno prema nama koji se mislimo zaposliti, uči u RPO, plaćati poreze i doprinose, garantirati godišnje prihode, da se alokacija barem ne dupla.
 

ZeaMays

Novi član
Tu od
8 Pro 2017
Poruka
22
danas pito u ministarstvu gospodu o povecanju sredstava,nema pojma.poslo sam upit gospodi ministrici o povecanju sredstava sad cekam odgovor.ja imam 79 bodova i 150 sam ispod crte tj.u obradi je 320 projekata ja sam 470
jel znaš možda koji si točno ispod crte? Puno mi djeluje 150 mjesta ispod sa toliko bodova
Jel bi zapošljavao jednu osobu ako prođeš? koliko dugo si upisan u OPG?
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
150 sam ispod crte tak mi covjek reko,zadrzavanje jednog radnog jesta i zaposljavanje jedne osobe,upisnik 4 god,fakultet,so 28 tis eura itd
 

Zdravac5

Član
Tu od
21 Pro 2020
Poruka
30
Prema natječaju rang lista se definira:

U slučaju da dva ili više zahtjeva za potporu imaju isti broj bodova prednost se određuje sljedećim redoslijedom:
a) Projektom se doprinosi očuvanju/stvaranju novih radnih mjesta
b) Pojedinačni kriteriji po redoslijedu u tablici kriteriji odabira
c) Vrijeme podnošenja Zahtjeva za potporu
 

ASD

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
55
Evo, upravo sa zvao Agenciju. Sa 74 boda sam na 1027 mjestu, odnosno 707 mjesta ispod crte.
 

ZeaMays

Novi član
Tu od
8 Pro 2017
Poruka
22
Evo, upravo sa zvao Agenciju. Sa 74 boda sam na 1027 mjestu, odnosno 707 mjesta ispod crte.
jeste stavili da ćete zaposliti dodatnu osobu ili je samo očuvanje radnih mjesta?
koliko dugo ste upisani i upisnik?
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Pokušao zvati na gore navedene brojeve, nitko se ne javlja...vjerojatno su umorni od istih pitanja :unsure: :):)
 
Na vrh