• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

Luka92

Novi član
Tu od
23 Tra 2021
Poruka
5
Dobio sam info da je tek obrađeno 25% projekata
Ako ovako nastave tribat ce im 3 godine haha
 

Suncokret

Novi član
Tu od
30 Tra 2021
Poruka
22
Tri godine onda još minimalno hahaha
Ne znam bi li me ta informacija trebala veseliti ili baciti u bed 🙃
Ne mogu se odlučiti..
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Ako je bilo 3000 prijava kao što su rekli, 25% od tog iznosa je 750.
S obzirom da je alokacija trenutno 170 M kn, to je dostatno za cca 460 projekata. Znači da su odavno obrađeni svi koji bi prošli. Dakle, tko god je to rekao priča gluposti..
P.S. 77 bodova je u obradi
 

Suncokret

Novi član
Tu od
30 Tra 2021
Poruka
22
Ja sam shvatila 25% od broja za koji imaju sredstva- što mi se čini pak jako sporo..
Uglavnom na mail koji sam navela će sigurno odgovoriti, samo je meni glupo opet nešto pitati- tri puta sam im već slala mail
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Znači trenutno su u obradi (po onome što ja znam) projekti sa 77 bodova. I tu je kraj prema trenutno raspoloživim sredstvima. Može još max 1 bod ići dolje. Dakle, obrada je blizu 100% ako računamo samo one koji prolaze prema trenutnoj alokaciji.

Iako ne bih se čudio da spoje natječaj koji je bio planiran za 2021. sa ovim postojećim i povećaju sredstva. Neki natječaji iz drugih mjera su već trebali biti objavljeni u 1. kvartalu, a do sada ništa nije objavljeno, tako da bi ja rekao da je to najveća šansa za ljude sa manje bodova
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Slažem se s tobom obrada je ili pri kraju ili gotova, meni su 78 prije 40 dana potvrđeni bodovi. Zvao sam u Zg kažu ugovor je spreman ali nemaju uputu za slanje ugovora poštom, kažu čekate dok ministrica bude obilazila vašu županiju pa ćete biti pozvani na potpisivanje...
 

Johnny

Novi član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
8
Znači trenutno su u obradi (po onome što ja znam) projekti sa 77 bodova. I tu je kraj prema trenutno raspoloživim sredstvima. Može još max 1 bod ići dolje. Dakle, obrada je blizu 100% ako računamo samo one koji prolaze prema trenutnoj alokaciji.

Iako ne bih se čudio da spoje natječaj koji je bio planiran za 2021. sa ovim postojećim i povećaju sredstva. Neki natječaji iz drugih mjera su već trebali biti objavljeni u 1. kvartalu, a do sada ništa nije objavljeno, tako da bi ja rekao da je to najveća šansa za ljude sa manje bodova
E pozdrav care .. ja imam 76 bodoba (imao sam 80 al su mi nesto zbog adrese odbili na početku,sto isto mislim da nije uredu )
Kako se moze saznati hoce li doci na 76 bodova uopce ??
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
piši na onaj mail prije što su napisali pa javi i nama što su ti odgovorili :)
 

Johnny

Novi član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
8
Koji mail?? Ja ga nevidim ovdje .. moze li neko da mi ga posalje ekipo?
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Pozdrav, da vrlo je neozbiljno da nas drže u neizvjesnosti toliko dugo.
Ove još i razumijem, imaju stvarno ogroman broj prijava, ali zato je trebalo objaviti inicijalnu listu, redovito ju ažurirati i da ljudi znaju na čemu su...ali da lagovima treba više od pola godine da obrade po 100 prijava, to je nešto nepojmljivo.
Kao da je pola godine u bavljenju nekim poslom malo, valjda ništa drugo nemamo za raditi nego čekati...
Ali što se mjere 6.2.1. tiče pošaljite mail na donju adresu pa će vam reći na kojem ste trenutno mjestu na listi.
Ja sam prije neka dva tjedna bila 510. i sad opet ne znam ima li možda ipak još šanse da upadnem. Trebala sam pitati koliko još ima uopće nepodijeljenih ugovora. Glupo mi je pak sad opet nešto pitati, pa ako će netko pitati za sebe, pitajte i koliko još uopće imaju ugovora za podijeliti i objavite ovdje- bolje ćemo tada znati na čemu smo.
Uprava Ruralnirazvoj <uprava.ruralnirazvoj@mps.hr>
Ovaj na dnu
 

zdena

Novi član
Tu od
27 Velj 2020
Poruka
15
Ako netko zna možda, u vezi ponuda iz vana. 78 bodova, dopuna nakon cca 2 mj. obrade - imam u projektu nešto s amazona što jednostavno nisam mogao naći u RH, pa sam samo naivno zalijepio sliku košarice sa iznosom. Ali oni traže neobvezujuću ponudu (mislim, što je košarica u online shopu nego neobvezujuća ponuda al dobro....) Poslao sam selleru zahtjev za ponudom, pa me zanima ako mi pošalje istu, da li mogu to njima poslat na engleskom ili treba nekakav službeni prijevod? predpostavljam da ostali troškovi (dostava, carina) nisu prihvatljivi troškovi?
 

Johnny

Novi član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
8
Ovaj na dnu
Evo ja sam im pisao i pitao sam i to koliko je ostalo slobodnih projekata ..

Koliko vi bodova imate .. ako su vam rekli da ste 510 na listi ??
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Ako netko zna možda, u vezi ponuda iz vana. 78 bodova, dopuna nakon cca 2 mj. obrade - imam u projektu nešto s amazona što jednostavno nisam mogao naći u RH, pa sam samo naivno zalijepio sliku košarice sa iznosom. Ali oni traže neobvezujuću ponudu (mislim, što je košarica u online shopu nego neobvezujuća ponuda al dobro....) Poslao sam selleru zahtjev za ponudom, pa me zanima ako mi pošalje istu, da li mogu to njima poslat na engleskom ili treba nekakav službeni prijevod? predpostavljam da ostali troškovi (dostava, carina) nisu prihvatljivi troškovi?
Ako je engleski ne mora biti prevedeno. Što se tiče ostalih troškova, troškovi carine i dostave ti neće biti prihvaćeni.
Što se tiče neobvezujuće ponude, makar napravi potvrdu narudžbe na Amazonu, pa je odmah storniraj kada dobiješ na email potvrdu
aa.png
 

Johnny

Novi član
Tu od
25 Tra 2021
Poruka
8
Ja sam slao upit u vezi svoga OPG-a ...trazili su mi oib (ja naravno poslao )
Nisu mi niti odgovorili vise ..

10.10 .2020 -(zatvoren natjecaj)
Juce je bio 10.5
7 punih mjeseci i nista neznamo .

Toliko o sposobnositi u radu. Bice piju kave po uredima i nista nerade
 

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Nazovi 043221129 agencija Bjelovar.
Bjelovar i Split obrađuju mjeru 6.2.1
 

PPP

Novi član
Tu od
26 Ožu 2021
Poruka
16
Johnny, meni ista situacija. Nakon što sam im poslao OIB koji su tražili, ništa nisu odgovorili.
 

Najnoviji postovi

Na vrh