• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

Mate Marušić

Novi član
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
24
Inicijalna rang lista: 3327
Zatraženi broj bodova: 75
Status:
21.2.2020. Izdana odluka o administrativnoj kontroli
Ostvareni broj bodova 75
2.4.2020. Stigao Ugovor poštom na potpis
7.5.2020. Isplaćena prva rata

Mate Marušić

Novi član
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
24
Inicijalna rang lista: 3327
Zatraženi broj bodova: 75
Status:
21.2.2020. Izdana odluka o administrativnoj kontroli
Ostvareni broj bodova 75
2.4.2020. Stigao Ugovor poštom na potpis
7.5.2020. Isplaćena prva rata
20.5.2020. Predan zahtjev za isplatu druge rate

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
34
Ekipa 1.6 bi trebal bit kraj natjecaja. Kaj mislite jel bude kaj od toga ? Ja sam jos uvijek ispod crte i nema informacija o trenutnoj poziciji. U savjetodavnoj samo govore cekaj, cekaj, cekaj. 😁

ratarko1991

Novi član
Tu od
22 Lip 2018
Poruka
5
Ja dobio poštom u ponedjeljak, potpisao i vratio preporučeno. Te se čeka uplata prve rate...

tako i ja,, sad, kad će ta prva rata
Pozdrav, pitanje jedno... sredstva su sjela tj prva rata. Zanima me ukoliko ja izvadim novce Van dal oni možda imaju uvid u račun da su sredstva uzeta i da bi trebao biti red za slanje zahtjeva za isplatu druge rate. Pošto dolazi ajmo reći možda škakljiva situacija vezano za financije, ja bi htio te nove izvaditi. Imam u planu drugu ratu zatražiti u slijedećog godini.
a jel si moro nešto potvrdit u agronet-u, jer od potpisa ugovora i slanja u Agenciju prošlo 2 mjeseca i još ništa nije sjelo?

Mate Marušić

Novi član
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
24
Ne mora se ništa potvrđivati U Agronetu nakon potpisa i slanja Ugovora. Oni prije isplate u Agronet postave skenirani Ugovor koji možeš ali nemoraš preuzeti, tako da imaš potisani Ugovor u prf formatu. Ja sam Ugovor poslao 2.4., a prva rata mi je uplaćena 7.5.

Najnoviji postovi

Na vrh