• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Inicijalna rang lista: 3327
Zatraženi broj bodova: 75
Status:
21.2.2020. Izdana odluka o administrativnoj kontroli
Ostvareni broj bodova 75
2.4.2020. Stigao Ugovor poštom na potpis
7.5.2020. Isplaćena prva rata
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Inicijalna rang lista: 3327
Zatraženi broj bodova: 75
Status:
21.2.2020. Izdana odluka o administrativnoj kontroli
Ostvareni broj bodova 75
2.4.2020. Stigao Ugovor poštom na potpis
7.5.2020. Isplaćena prva rata
20.5.2020. Predan zahtjev za isplatu druge rate
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Ekipa 1.6 bi trebal bit kraj natjecaja. Kaj mislite jel bude kaj od toga ? Ja sam jos uvijek ispod crte i nema informacija o trenutnoj poziciji. U savjetodavnoj samo govore cekaj, cekaj, cekaj. 😁
 

ratarko1991

Novi član
Tu od
22 Lip 2018
Poruka
11
Ja dobio poštom u ponedjeljak, potpisao i vratio preporučeno. Te se čeka uplata prve rate...

tako i ja,, sad, kad će ta prva rata

Pozdrav, pitanje jedno... sredstva su sjela tj prva rata. Zanima me ukoliko ja izvadim novce Van dal oni možda imaju uvid u račun da su sredstva uzeta i da bi trebao biti red za slanje zahtjeva za isplatu druge rate. Pošto dolazi ajmo reći možda škakljiva situacija vezano za financije, ja bi htio te nove izvaditi. Imam u planu drugu ratu zatražiti u slijedećog godini.
a jel si moro nešto potvrdit u agronet-u, jer od potpisa ugovora i slanja u Agenciju prošlo 2 mjeseca i još ništa nije sjelo?
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Ne mora se ništa potvrđivati U Agronetu nakon potpisa i slanja Ugovora. Oni prije isplate u Agronet postave skenirani Ugovor koji možeš ali nemoraš preuzeti, tako da imaš potisani Ugovor u prf formatu. Ja sam Ugovor poslao 2.4., a prva rata mi je uplaćena 7.5.
 

zlatko matijasic

Novi član
Tu od
6 Lip 2020
Poruka
7
Da li ima neko tel broj i nekog za direktni kontakt da se može provjeriti trenutno stanje ja sam bio 4072 pa ako ih je cca 200 odbačeno nadam se da sam oko
3900
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Mislim da oni ne znaju tocnu poziciju. Meni su rekli bar da ne znaju i da se strpim. Zvao sam prije tjedan dana.
 

semnicar

Novi član
Tu od
9 Lip 2020
Poruka
23
Pozdrav, ja sam nekoliko puta zvao na info brojeve i svaki put je njihov odgovor bio da pošaljem mail. Na pitanje u kojoj je fazi predmet pod tim i tim brojem odgovor je bio općenit i glasio: "Poštovani, obrada je u tijeku". Rekoh super sada znam više nego prije.
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Izgleda da sve zavisi koja osoba se tamo javi na telefon. Neki u savjetodavnoj cak ni ne znaju da je 6.3.1 i dalje aktivan 🤣
 

Morlak

Novi član
Tu od
30 Srp 2017
Poruka
8
Ovisi za što ih trebate a i o samom djelatniku. Ja sam slao mail s nekim dvojbama a pošto im je obaveza odgovorit u roku od 2 tjedna žena me nakon 10ak dana nazvala i telefosnki dala odgovor i naglasila da će zapisat da smo vodili razgovor. Jako ljubazna i sve mi je rekla.
 

semnicar

Novi član
Tu od
9 Lip 2020
Poruka
23
Previše su sve zakomplicirali po pitanju tih fondova. Napravili su svega par natječaja a ovaj zadnji traje vec godinama. Trebali su to povezat s zahtjevima za poticaj, obrađujes toliko i toliko zemlje i hranis određenu stoku i u buducem razdoblju ćeš održavati ili unaprjeđivati. Od svega se napravi biznis a od toga ima najmanje koristi krajnji poljoprivrednik. Ima tu jako puno nelogicnosti i gluposti kao npr da netko tko obrađuje povrsinu mozda 1 ha kupuje stroj od 100ks, potpuno neopravdano i nelogicno. Uglavnom ljudi koji prave te natjecaje nemaju pojma o operativi na terenu.
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Potpuno se slazem. Novce dobivaju oni koji dođu iz grada jednom godisnje malciraju 20ha livada koje su skupili od svih susjeda koji se ne bave poljoprivredom i zive bajno od tih 60000kn godisnje. A mi koji se trudimo i zelimo nesto proizvest dobijemo sipak. Odnosno uz ulaganja koja imamo nista nam ne ostane. 😀
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Živim na takvom terenu, gdje bi se moglo jako puno krškog prostora privesti svrsi poljoprivrede, i sam nekoliko čestica imam u naslijeđu takvih, i sad kažem ja čovjeku koji mi piše program da stavimo manju kombinirku, jer to bi bilo sredstvo kojim bi se te površine privele svrsi, a i aplicirao bih za još takvog državnog zemljišta, kaže mi ne, jer to nije poljoprivredni stroj,i naravno to je točno, ali ja ga pitam s čim bi on to odradio, odgovara mi slažem se ja s tobom, ali isto to treba objasniti onom tko postavlja uvjete natječaja.
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Živim na takvom terenu, gdje bi se moglo jako puno krškog prostora privesti svrsi poljoprivrede, i sam nekoliko čestica imam u naslijeđu takvih, i sad kažem ja čovjeku koji mi piše program da stavimo manju kombinirku, jer to bi bilo sredstvo kojim bi se te površine privele svrsi, a i aplicirao bih za još takvog državnog zemljišta, kaže mi ne, jer to nije poljoprivredni stroj,i naravno to je točno, ali ja ga pitam s čim bi on to odradio, odgovara mi slažem se ja s tobom, ali isto to treba objasniti onom tko postavlja uvjete natječaja.
Moguce je kupit kombinirku, osobno poznam covjeka koji ju je kupio s potprama od EU. 😁
 
Na vrh