• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
613
Evo za sve koji nisu sigurni prema plaćanju kod kupnje...
 

Prilozi

  • Screenshot_20200806_085539_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_20200806_085539_com.google.android.gm.jpg
    17.3 KB · Pregleda: 76

semnicar

Novi član
Tu od
9 Lip 2020
Poruka
23
Mj. dana prošlo od potpisivanja i jos nema uplate a rekli su cca 3 tj. Glavno da su se u opcinskoj organizavijipohvalili potpisom ugovora i poslali odmah fakturu za izradu projekta. Jos mi je digao zivac jedan tip iz ministarstva poljoprivrede koji je na moje upitivanje o 6.3 mjeri rekao da sto to sve vrijedi kad ionako necemo podic proizvodnju. Umjesto da zadrze ljude na prstoru, da bi odrzavali okoliš i osnovali obitelj. Konkretno u mojem slucaju budu samo od pdva dobili 40 000kn. Gamadi nikad dosta
 

jakilud

Novi član
Tu od
12 Velj 2019
Poruka
5
Nazalost pogubio sam mail sa listom dali ima netko skinuti listu uopce da barem vidim di sam bio na inicijalnoj jer moja agencija koja radila projekt mjenjala softver i pogubio se i kod njih
 

Vedranbzr

Novi član
Tu od
17 Lip 2020
Poruka
1
Pozdrav, od danas mi je status u agronetu u obradi, zna li netko koliko vremena otprilikw treba proci do isplate prve rate?
4252 sam bio na inicijalnoj listi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
4300. na inicijalnoj listi, 73 boda
04.08. U obradi
11.08. Odluka o pozitivnoj ocjeni, međutim skinuli mi 2 boda zbog lokacije ulaganja, pretpostavljam da su se promijenile te tablice kako koja općina stoji unazad skoro 2 godine kad je predan zahtjev. E sad ja nisam siguran da li ću dobiti novce ili ne jer lijepo piše da ću dobiti ukoliko bude dovoljno sredstava.
Spominjete nove rang liste, jel to negdje dostupno?
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Čekaj, znaci da si sada na 71 bodu ili ?

EDIT: Jesu ti javili tu odluku danas na mail ili su zvali ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Da, sad imam 71 bod. Došao mi mail da mi je izdana odluka.
Kako do te nove/aktualne rang liste?
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Netko je zapoceo glasine oko te nove liste, međutim za sada jos nema nista 😪
 

Loborec

Novi član
Tu od
31 Srp 2020
Poruka
4
Mj. dana prošlo od potpisivanja i jos nema uplate a rekli su cca 3 tj. Glavno da su se u opcinskoj organizavijipohvalili potpisom ugovora i poslali odmah fakturu za izradu projekta. Jos mi je digao zivac jedan tip iz ministarstva poljoprivrede koji je na moje upitivanje o 6.3 mjeri rekao da sto to sve vrijedi kad ionako necemo podic proizvodnju. Umjesto da zadrze ljude na prstoru, da bi odrzavali okoliš i osnovali obitelj. Konkretno u mojem slucaju budu samo od pdva dobili 40 000kn. Gamadi nikad dosta
30.6 Ugovor potpisan ..rečeno od ravnateljice Matilde Copić tjedan do dva.....do danas ništa od novaca!. Lopovluk
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Zašto se vežete za nečije riječi, a taj netko je slatkorječiv i točno zna što vi želite čuti u tom trenutku.
Nigdje, ama baš nigdje, u Pravilniku, Natječaju ni u Ugovoru, ne piše rok isplate prve rate, rok obrade zahtjeva za drugu ratu, i rok isplate druge rate.
Zato se nemojte hvatati za eventualne neobvezujuće usmene izjave.
Roka nema, zašto nema neznam, nije mi drago kao ni vama što ga nema, ali ako ga već nema onda nikako ne može biti lopovluk.
Strpljen spašen.
 

OPG Zrnić

Novi član
Tu od
29 Stu 2019
Poruka
13
Ima jedan rok kojeg sam uspio pronaći, a to je da će se u roku 3 godine od potpisa ugovora isplatiti obje rate.
 

semnicar

Novi član
Tu od
9 Lip 2020
Poruka
23
Pozdrav. Po najnovijim informacijama sa stranice ministarstava od 14.8.2020. kazu kako su poslali na adrese 191 ugovor za mala pg. Navodno imaju predviđeno sredstava za 4261 ugovor
 

Najnoviji postovi

Na vrh