• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ovo programsko razdoblje je gotovo, barem koliko sam na upoznat.

Ovih mjera koje su do sada bile više neće biti. Sad bi trebalo krenuti novo programsko razdoblje i drukčije mjere, ali tko nitko ne zna kad, kako i što...
 

hrc

Novi član
Tu od
5 Ožu 2019
Poruka
6
Kod mene sve završeno za drugu ratu došla odluka, još se čeka lova rekli kroz najdalje dvadesetak dana.
Pozdrav,
Isti problem i kod mene, odluka 5.10.
Para nema, jel kod Vas kakva promjena na računu
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Zahtjev za isplatu 2. rate poslan 20.5., danas došao mail da će kontrola biti na daljinu i da najkasnije u roku 5 radnih dana pošaljem fotografije i izvod sa žiro računa
 

hrc

Novi član
Tu od
5 Ožu 2019
Poruka
6
Meni su izašli kraj 9mj. Covid je valja učinio svoje😁😁😁
 

francek963

Novi član
Tu od
9 Kol 2020
Poruka
17
Pitanje za one koji su dobili odluke o konačnoj isplati ili je isplata završena: zanima me kod kupnje prikolice, da li račun i prometna moraju glasiti na OPG ili može ići na ime nositelja, te da li za predaju zahtjeva za drugu ratu prikolica mora biti registrirana (naravno da će ista biti registrirana, ali mi registracija odgovara kasnije, a zahtjev za konačnu isplatu bi predao odmah da se ne čeka realizacija isplate)?
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Ja sam dobio odluku o konačnoj isplati, kupio sam traktor i prometna glasi osobno na mene i nigdje se ne spominje OPG, niti u prometnoj niti na računu. Treba naglasiti da ako na računu piše OPG onda će i na prometnoj morati pisati OPG, i obrnuto, ako na računu ne piše OPG onda ni u prometnoj neće pisati OPG. Što se registracije tiče, moraš je registrirati prije podnošenja zahtjeva, jer se u zahtjev mora učitati prometna dozvola.
 

OPG Zrnić

Novi član
Tu od
29 Stu 2019
Poruka
13
Zanima me ima li netko iskustvo s kupovinom opreme u inozemstvu. Kupio sam preko interneta jedan uređaj iz Njemačke i račun je na njemačkom. Trebam li zahtjevu za konačnu isplatu priložiti i službeni prijevod tog računa na hrvatski?
 

Zac1996

Novi član
Tu od
5 Ruj 2020
Poruka
2
Pozdrav, što je sa mjerom 6.3.1 da li je gotova obrada ili pošto prošlo vec vise od 2 godine i status i dalje podnesen?
 

Najnoviji postovi

Na vrh