• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

ASD

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
55
Već četiri mjeseca je prošlo od predaje zahtjeva za isplatu druge rate, a do sad mi se još nitko nije javio. Je li to normalno? Je li to možda zbog godišnjih? U agronetu stoji već dva mjeseca da je zahtjev u obradi.
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Ja sam čekao 6 da obrade i pošalju Odluku o isplati. Onda još novce 2 mjeseca, tko zna koliko bi još čekao novce da nisam zvao u Agenciju i pitao gdje je zapela isplata. Nakon poziva novci isti dan uplaćeni.
 

ASD

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
55
Hvala na odgovoru. Morali ste im prije isplate nešto slati na mail ili poštom (npr. slike kupljene opreme) ili su oni došli kod Vas doma u kontrolu?
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Zbog Korone je bila Kontrola na daljinu sa fotografijama koje sam ja fotografirao po njihovim uputama. To je bilo nakon 5 mjeseci od podnošenja Zahtjeva za isplatu 2. rate. Nakon toga je za mjesec dana stiglo Rješenje o isplati 2. rate.
 
  • Like
Reactions: ASD

HEKTAR007

Novi član
Tu od
23 Velj 2022
Poruka
11
Već nekoliko dana se ne mogu prijaviti u Agronet.
Ima li jos tko od vas isti problem?
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Nisi jedini evo baš pokušao sada piše "podatci za prijavu su neispravni"
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

RYOU

Član
Tu od
31 Lis 2015
Poruka
173
Meni je došla odluka o bodovima prije cca. mjesec dana. Dok čekam da dođe ugovor potrošio sam već cca. 50000kn svojih novaca na projekt. Nadam se da će ugovor doći jer će me žena istjerati iz kuće sada pred zimu... :)
 

Poras

Član
Tu od
21 Svi 2019
Poruka
31
Što piše u Odluci? Jesu li Vam potvrdili broj bodova ili su Vam ne daj Bože smanjili bodove? Koliko bodova imate uopće, nadam se više od 51. U Odluci Vam piše koliko bodova imate
 

RYOU

Član
Tu od
31 Lis 2015
Poruka
173
55 bodova. Nisam ni pogledao odluku, konzultant je prihvatio i javio mi da je stigla. Vidjet ćemo šta će biti. Za sada sam stao sa investicijama, makar sam već nestrpljiv i riješio bih to što prije da ne razmišljam o nabavkama...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,252
Nisam do kraja proucio sve uvjete mjere...jer tek krajem druge godine ce ici novi natjecaj...al zanima me, moras li sve financirat prvo sam pa onda dobijes povrat ili mozes cekati da dobijes novce pa onda napravis sto si planirao?
 

RYOU

Član
Tu od
31 Lis 2015
Poruka
173
Nisam do kraja proucio sve uvjete mjere...jer tek krajem druge godine ce ici novi natjecaj...al zanima me, moras li sve financirat prvo sam pa onda dobijes povrat ili mozes cekati da dobijes novce pa onda napravis sto si planirao?
Pola dobiješ odmah, pola nakon što završiš sve iz plana. Meni je danas stigao poziv da dodjem na potpisivanje ugovora u Požegu, pošto mi nije baš zgodno tražit ću da mi ipak pošalju kući poštom...
 

IstraOPG

Aktivni član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
117
Nisam do kraja proucio sve uvjete mjere...jer tek krajem druge godine ce ici novi natjecaj...al zanima me, moras li sve financirat prvo sam pa onda dobijes povrat ili mozes cekati da dobijes novce pa onda napravis sto si planirao?
ne smiješ započeti projekt prije prijave na natječaj, a kasnije ako ideš u realizaciju prije odobrenja, ideš na rizik da ne dobiješ sredstva ako ne prođeš, ali oko isplate nema problema ako je realizacija u skladu sa prijavljenim i kasnije odobrenim projektom. Dakle riskiraš i da ti neka aktivnost na kraju nije prihvatljiva ako prilikom prijave nisi dobro proučio sve uvjete prihvatljivosti i projekta i samih akivnosti
 

Poras

Član
Tu od
21 Svi 2019
Poruka
31
55 bodova. Nisam ni pogledao odluku, konzultant je prihvatio i javio mi da je stigla. Vidjet ćemo šta će biti. Za sada sam stao sa investicijama, makar sam već nestrpljiv i riješio bih to što prije da ne razmišljam o nabavkama...
Ne košta Vas ništa da se prijavite u AGRONET, odete na RURALNI RAZVOJ i onda kliknete na Odluke. Tko zna, možda Vam nisu priznali neke bodove
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,029
Meni još uvijek stoji da je podnesen. Od 7.1...

Za ne povjerovati.
 

RYOU

Član
Tu od
31 Lis 2015
Poruka
173
Ne košta Vas ništa da se prijavite u AGRONET, odete na RURALNI RAZVOJ i onda kliknete na Odluke. Tko zna, možda Vam nisu priznali neke bodove
Dobio sam poziv za potpisivanje ugovora u Požegi. Nije mi baš zgodno niti blizu pa sam tražio dostavu poštom. Ja sam već duboko u projektu, pogotovo sada kada znam da ugovor dolazi. Nadam se što prije to riješiti, zaboraviti, i javiti se na neki drugi natječaj... :)
 

kebac

Novi član
Tu od
10 Lis 2022
Poruka
5
Poštovani članovi, ja sam 1.9.2022. dobio pozitivnu odluku na mjeri 6.3.1 gdje sam ostvario 55 bodova. I od toga dana vise nema slike nema tona. Znaci proslo je cca 40 dana ali nikakvog ugovora nema za prvu ratu. Kako to uopce ide? Ugovor dode na adresu? Da nije negdje zapelo? Postoji neki specialni kontakt gdje mogu pitati? Hvala unaprijed ako netko zna odgovore na moje pitanja
 

kebac

Novi član
Tu od
10 Lis 2022
Poruka
5
A zna li se do kojeg su broja obradili zahtjeve?
Neki su vec vjerojatno dobili isplatu prve rate ili?
 

Najnoviji postovi

Na vrh