• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
16,429
Pri meni su bili Samsung S3 mini, LG G4 (najbolji foto aparat koji sam imal) i Samsung S8+ kratko i sad Note 9.
Definitivno dobar uređaj, samo mu je skup ekran. Ne pitajte kak znam...
Baterija izdži prosječno dan i pol dosta intenzivne upotrebe.

Nai

Član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
63
Hahahhahhaha, sinoc gledam bas koji xiaomi izabrati al da ima amoled ekran....i ja zapeo za mi9t... ps koliko si ga platio?

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
4,706
Neki put bi voljel slušati radio prek moba, ali bez slušalica. Ima netko ideju kaj upotrijebiti za antenu, a da je praktično? Imam note 8T.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
16,429
Upotrijebi slušalice kao antenu, a slušaj preko zvučnika ili vanjskog Bluetooth zvučnika.
Ili internet radio (instaliraš Radio Hrvatska, npr.).

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
4,706
Slušalice su nezgrapne kao antena. mislio sam da se možda može elegantnije riješiti. Dakle, ipak je najzgodnije prek interneta (ak imaš vezu).

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
16,429
Odreži slušalice i ostavi samo žicu ;)

Nai

Član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
63
Neki put bi voljel slušati radio prek moba, ali bez slušalica. Ima netko ideju kaj upotrijebiti za antenu, a da je praktično? Imam note 8T.

Online radio?

Najnoviji postovi

Na vrh