• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Pri meni su bili Samsung S3 mini, LG G4 (najbolji foto aparat koji sam imal) i Samsung S8+ kratko i sad Note 9.
Definitivno dobar uređaj, samo mu je skup ekran. Ne pitajte kak znam...
Baterija izdži prosječno dan i pol dosta intenzivne upotrebe.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Hahahhahhaha, sinoc gledam bas koji xiaomi izabrati al da ima amoled ekran....i ja zapeo za mi9t... ps koliko si ga platio?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Neki put bi voljel slušati radio prek moba, ali bez slušalica. Ima netko ideju kaj upotrijebiti za antenu, a da je praktično? Imam note 8T.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Upotrijebi slušalice kao antenu, a slušaj preko zvučnika ili vanjskog Bluetooth zvučnika.
Ili internet radio (instaliraš Radio Hrvatska, npr.).
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Slušalice su nezgrapne kao antena. mislio sam da se možda može elegantnije riješiti. Dakle, ipak je najzgodnije prek interneta (ak imaš vezu).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
Odreži slušalice i ostavi samo žicu ;)
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Neki put bi voljel slušati radio prek moba, ali bez slušalica. Ima netko ideju kaj upotrijebiti za antenu, a da je praktično? Imam note 8T.


Online radio?
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Xiaomi ili Huawei... i na kraju Huawei odneo prevagu... P40 Lite kupljen, bez "cuvene" google podrske, sve radi savrseno i prezadovoljan!

6gb rama
128gb memorije
4 kamere.... slike pustim kroz program i predrkano izgledaju...

Sve pohvale za telefon.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Zadnji moj koji sam kupil je LG G6. Koristil sam ga do prije par mjeseci dok nije nastradal. Ne pitajte kak.
Jako dobar telefon i kad budem kupoval opet bude LG.
Sad koristim službeni Iphone 8.
Kad se privikneš na ios, čistam super telefonček. Baterija drži cijeli dan uz dosta uporabe. Ok
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Evo i ja se malo ponovio . ULEFONE ARMOR X7 .
Čak iako nisam neki veliki pristalica komplikovanih telefona danas je to neizbježno.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja imam mi 9 stari koji me vjerno služi, bez ijedne zamjerke, ali eto 3godine je sad pa je baterija oslabila, inače imam sve pohvale.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
704
Ako te ne smetaju klasične MIUI mušice, onda ga uzmi. Koristio sam par Xiaomija od negdje 2013. i dosta mi ih je, sad stoje u ladici za rezervu. Posljednje 3 godine imam Huawei Mate 10, ali takav mobitel se više ne pravi. Ako ne nađem Mate 20 X 4G, onda ću uzeti neki Xiaomi koji podržava LineageOS jer ne želim Google smeća po telefonu, na novijim modelima je sve Googleovo, čak i dialer i SMS app.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,387
A koji je noviji Ssung oslobođen gugl smeća?
Sad koristim Note 9.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
704
Službeno nijedan, sve gore i gore je po tom pitanju, Google se baš trpa u sve živo. Jedino je spas taj LineageOS koji je otvorenog koda i to praćenje je svedeno na minimum.


Mobitele na Linuxu praktički možeš izbrojati na prste jedne ruke, premalo ih ima, hardverski ne prate ostale Android telefone i preskupi su za to što nude. Pro1-X bi bio super da dođe 300-350 eura, a ne 700.
 
Na vrh