• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,749
Svejedno i u toj različitosti ne postoje realni razlozi za tolike i pretjerane strahove od "svega".
Sad mi je palo na pamet: "da li koristiš nekakvu navigaciju, ikad"?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
Da, Nokia HERE offline navigaciju.
Google karte ne koristim, ak si na to mislil.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Svejedno i u toj različitosti ne postoje realni razlozi za tolike i pretjerane strahove od "svega".
Sad mi je palo na pamet: "da li koristiš nekakvu navigaciju, ikad"?
Meni se čini da se kolega bavi nekim ...."ilegalnim" radnjama.čim je tak oprezan..vidiš da nevupa staviti niti lokaciju :hahah: :hahah::unsure::unsure::hahah::ppozdrav::ppozdrav:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,749
Moj je mobitel dostupan i moji su mobilni podaci dostupni svima, 24 sata na dan, unazad puno godina, živi smo i zdravi smo radi toga - svi u obitelji.
Prethodne sam obavijesti dobio i na e-mail ovdje, na brijegu u goricama... Nisam odmah reagirao da si ne pokvarim druženje sa susjedima i ručak sa suprugom.
Smatram običnim strahom i floskulama ovakve neke pristupe - je nedam se špijunirati. Ma dajte ljudi i kolege, pa skoro svaka susjeda zna koju veličinu gača nosimo, da li su na gumi-lastiku, ili su na vezivanje na nekakvu špagu, a mi sad odjednom glumimo đems-bond face. Jake smo mi seljačke marke.
ZJ, prijatelju, kolega, prestani se bojati svoje sjene, a uvijek dok si u prolazu dobrodošao si i navratite i ti i bilo tko tvoji do mene.
Ljudi, svi, nemojte se bojati jer i svećenik u crkvi sve zna o nama... Moboteli su samo praktične i jako korisne igračke, opustite se i uživajte u životu, dok je lijep i dok smo još živi.
Da meni je moj mob "izbušio rupu u glavi" od silnog mobiteliranja, pa sam pozabio stotine znanih brojeva 😂🙃💥
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Iphone 5s, za mene idealan zbog velicine, dobre kamere td. Medjutim baterija olsabila i narucim drugu za nekih 15ak eur. zamijenio, medjutim nisam zadovoljan, aparta radim max 10 sati od toga na stand bay 9,5 sati i max pola sata da radi
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
OOooo iphone, menjao staklo, baterije, ulaze...... usput, baterije sam menjao u srbiji, jeftinije je...i nisam imao nekih problema, secam se da su nove baterije naravno bolje radile.
Iphone 4 je bio ok, al 5ica i 6ica su gutale bateriju kao lude.

Presao na huawei p40 lite, onaj sa 4 kamere, brzo punjenje ma milina...a baterija zna po 2 dana da izdrzi...cak i 3 ako ne igram igrice... (bateriju napuni za 30min- 70%).
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
baterija sam zamjenio sam, ali baterija ne drzi dugo, kako sam napisao. Je li to uobicajeno za zamjenske baterije
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
738
baterija sam zamjenio sam, ali baterija ne drzi dugo, kako sam napisao. Je li to uobicajeno za zamjenske baterije
Jeste, koliko para, toliko muzike. Ništa bez original dijelova, pogotovo kod Applea kod kojeg su svi dijelovi "obilježeni" na neki način pomoću firmwarea.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,937
Ekipa kaj preporučate za neku opciju na A1 mreži?
Za strica, čovjek 70 let, mobitel na preklop, tu mu se najlakše javit..
Znači samo pozive bi koristil, ima kaj takvo? Bon potroši dosta fletno..
Ili da prenese broj u neku drugu mrežu? Možda ima tam kaj pametneše
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,900
Sve su ti to nijanse, malo doboš malo izgubiš.
Imam VIP od '96 sa trajnim nalogom i više ne brinem.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
BonBon ima na bonove paket mali razgovori, 300 min za 20 kn, ili srednji , 600 min za 35 kn. Ako ne treba drugo osim razgovora, to mi se čini best buy opcija.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
baterija sam zamjenio sam, ali baterija ne drzi dugo, kako sam napisao. Je li to uobicajeno za zamjenske baterije
Moguce da je ta nova baterija losije kvalitete.....menjao sam na 6ici bateriju, i primeti se razlika. Sa "novom" baterijom je znao cak 2 dana da navuce, sto je Bozije cudo za iphone 6icu
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
A jel ima uspostave poziva? I kak dugo vrijedi opcija? 🤔
Nema uspostave poziva. Paket traje 30 dana, a ako se sve minute ne iskoriste, neiskorištene se prenašaju i pribrajaju novom paketu, pod uvjetom da na kraju perioda ima na računu novaca za reaktivaviju računa. Ako se napravi prekid od makar samo dana, neiskorištene minute su izgubljene.
 

kvislic78

Novi član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
1
Stariji iphonei su OK ali baterija je uzas i to da te na svakom iphoneu prate 24/7. Sad u linksu imaju i realme, kao famozni xiaomi al cak jos bolji u nekim aspektima ... ja imam Realme GT i super sam zadovoljan
 
Na vrh