• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
Ja preko 1000kn ne dajem za mobitel, jednostavno nemam potrebu za tim. A ovaj E5 je taman toliko, pa me zanima ako ga tko ima dali puno šteka. Al mislim da je to jedan od boljih u tom cjenovnom rangu.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
A jesi gledao Samsung J3,on ti je isto u cijeni?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Gledaj nekaj od LG-a. Na njima se bar daju izvaditi baterije.
Meni se ovi "stakleni i zalijepljeni" baš ne dopadaju.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
1500kn je J3.

LG više ne želim. Dva imao ni s jednim nisam bio zadovoljan. Džaba toga kad mu stalno moraš bateriju vaditi.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
za 1500 kuna moraš dobiti J5 i još ti ostane za čevape
Da su samo ćevapi, janje cijelo, 1099kn u vip-u + zimska kapa gratis, pečem janje, a glavi toplo
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Ako dozvolite da vam ja reknem svoje mišljenje o osobnom iskustvu. Imao sam Iphone, Samsung....to su mobiteli za šminku pred konobaricom. Pravi radnički tj. poljoprivredni mobitel je CAT tj. Caterpillar, ima raznih verzija...ako se želiš kurč....i pred konobaricom onda je S40 ili najnoviji S60, a za polj. potrebe dovoljan je i B verzija. Bilježim se sa štovanjem.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
1500kn je J3.

LG više ne želim. Dva imao ni s jednim nisam bio zadovoljan. Džaba toga kad mu stalno moraš bateriju vaditi.

J3 ti je 1199,00 kuna
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ah ..sad ..to se može ali treba znati ...i naravno preuzeti rizik , inače sad mora operater otključati poslje ugovorene obveze , to se sve riješi preko emaila, samo treba čuvati račun itd

ne znam kak je to regulirano ako si na bonove
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Moje kćerke imaju Samsung J3, evo mjesec dana, i stalno su na njima.
Nikakvih problema nije bilo ☺!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako dozvolite da vam ja reknem svoje mišljenje o osobnom iskustvu. Imao sam Iphone, Samsung....to su mobiteli za šminku pred konobaricom. Pravi radnički tj. poljoprivredni mobitel je CAT tj. Caterpillar, ima raznih verzija...ako se želiš kurč....i pred konobaricom onda je S40 ili najnoviji S60, a za polj. potrebe dovoljan je i B verzija. Bilježim se sa štovanjem.

Istina, slažem se, ali kolega CAT i košta duplo 2-3 puta od ovih za 1000-1500 kn.
S40 je 2000-3000 kn, a S60 je 4000-5000 kn

Ja sam izrazito zadovoljan sa Microsoft Lumia, imam model 535 i mobitel je izuzetno čvrst i izdržljiv, kakvih sve udaraca pretrpi kod mene, koliko ga puta pritisnem o nešto slučajno i još uvjek mu nije ništa, izuzetno odporan na prašinu i prljavštinu, a platio sam ga pravu siću.
Imam na njemu kaljeno staklo i gumeno/silikonsku masku, lijepo izgleda u ruci, a dobro ga čuva. Prezadovoljan sam.
Preporučam ga svakome, a ove LG-iove i samsung-e i ostale kineze ne želim ni gledati jer to je sve šminka, a nikakvo, u ruci bi ga zdrobil :)
Tko se navikne na Windows Phone, Android mu je potpuno bezvezan, eto tak je meni.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Tak je i meni. Prvo mi je windows bio čudan a sad se nemrem naviknuti na android. Ja sam ipak uspio slomiti nokiu ali sam ju malo jače stisnul. Staklo je stiglo pa bumo vidjeli kak se to mjenja.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Šanana,imaš i jeftinijih verzija Cat-a,bilo ih u Pevecu za 700 kuna.
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
240
Gledaj nekaj od LG-a. Na njima se bar daju izvaditi baterije.
Meni se ovi "stakleni i zalijepljeni" baš ne dopadaju.

Nemoj LG ni slučajno :D smeće od telefona (po mom iskustvu).

Ja sam sebi lani kupio u 12.mjesecu Xiaomi Redmi Note 2 , i mogu vam reći da je odličan telefon. Evo više od godina dana, i nikakvih problema.
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
Tak je i meni. Prvo mi je windows bio čudan a sad se nemrem naviknuti na android. Ja sam ipak uspio slomiti nokiu ali sam ju malo jače stisnul. Staklo je stiglo pa bumo vidjeli kak se to mjenja.
I ja sam imao Windows, Samsung Ativ S. kao što rekoh odličan mobitel, ali ne za prašinui udarce. Također napuklo staklo, i nakon skidanja napuklog stakla došlo do oštečenja amoled ekrana i čao..bao..Stoga ti preporučam zamjenu kod iskusnog majstora.
 

Kulagic1509

Član
Tu od
3 Sij 2015
Poruka
113
Nemoj LG ni slučajno :D smeće od telefona (po mom iskustvu).

Nije ti valjao LG G3, G4, G5??
Kod svakog proizvodjaca ima "šklj" modela, a na osnovu toga se ne moze zakljuciti da je neki vrhunski ili los...
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
240
Nije ti valjao LG G3, G4, G5??
Kod svakog proizvodjaca ima "šklj" modela, a na osnovu toga se ne moze zakljuciti da je neki vrhunski ili los...
Ma ja sam ti veliki fan kineza. Zato smatram da se za recimo cijenu G4 kod nas, uvijek može kupiti debelo bolji kinez(ne kopije iPhone, Samsunga, LG-a i sl. nego kineski brand)

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
 
Na vrh