• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mobiteli

goran1985

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
616
Kinezi kao Xiaomi su OK ali je problem garancija, tako sada ima Mi5 za 1500kn iz EU. Jako dobar mobitel ali meni sve bez barem IP68 faktora ne igra, prašina se uvuče u mikrofon ili zvučnik i eto ga...
Ide mi na živce što više nema flagship mobitela sa potpuno ravnim ekranom, samo gledaju da se što lakše razbije. Ili pretjerivanja sa rezolucijom a baterije ostale iste, dan ne mogu izdržat.





ah ..sad ..to se može ali treba znati ...i naravno preuzeti rizik , inače sad mora operater otključati poslje ugovorene obveze , to se sve riješi preko emaila, samo treba čuvati račun itd

ne znam kak je to regulirano ako si na bonove

Na bonove nakon 12mj a kod ugovora odmah ga moraju otključati na zahtjev.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tak je i meni. Prvo mi je windows bio čudan a sad se nemrem naviknuti na android. Ja sam ipak uspio slomiti nokiu ali sam ju malo jače stisnul. Staklo je stiglo pa bumo vidjeli kak se to mjenja.

Ja imam gore stavljeno kaljeno staklo od prvog dana i to ga čuva nevjerojatno, bez toga bi več odavno prasnuo.

Šanana,imaš i jeftinijih verzija Cat-a,bilo ih u Pevecu za 700 kuna.
Je znam da ima, ima ga tata, plačen 650 kn, al to je obični na tipke, "starinski", dual sim, jedino kaj je sav oklopljen, nemreš ga razbit, ne smeta mu voda, zadnji poklopac je prišerafljen sa šerafima, ma mnogo jak mobitel.
Ovi na "tač" su skupi.
 

mmartiny

Član
Tu od
18 Sij 2015
Poruka
33
Kinezi kao Xiaomi su OK ali je problem garancija, tako sada ima Mi5 za 1500kn iz EU
.
Ja sam fan xiaomija i doma imamo 2 redmija 1s, mi4c i i redmi note 3 pro i išao bih sada na mi5. Gdje ima za tu cijenu iz Eu skladišta? Možeš li staviti link
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Stoga ti preporučam zamjenu kod iskusnog majstora.

Staklo zamjenjeno jućer doma i radi. Staklo je 25 kuna a u servisu me trazili oko 400. Imao sam i ja kaljeno ali nije pomoglo.
 

goran1985

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
616
Ja sam fan xiaomija i doma imamo 2 redmija 1s, mi4c i i redmi note 3 pro i išao bih sada na mi5. Gdje ima za tu cijenu iz Eu skladišta? Možeš li staviti link


Honorbuy ali mi se čini da nema više, sve otislo u par dana...
Edit: a lako moguće da je bila i greška kinezi feštaju ovih dana.
 
Posljednje uređivanje:

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Imam to, kupio puuuno jeftinije na eBay-u.

Kupio za dva-tri dolara. Zanimljiva stvarcica, ali ništa pretjerano nemoj očekivati.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Za neke stvari se može iskoristiti, ali za nešto ozbiljno nije.

Ako želiš, javi se na Fb i naručim ti sa eBay za manje nego ovaj sa njuškala.
 

Kulagic1509

Član
Tu od
3 Sij 2015
Poruka
113
Re: Tko koristi Tapatalk

Ocajno, net 100/20 Mbit/s, telefon LG G5 ali slike ocajno otvara...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Lg g5

Kak si zadovoljan mobom? Ja koristim G4, pa polako razmišljam o nasljedniku.
 
Posljednje uređivanje:

Kulagic1509

Član
Tu od
3 Sij 2015
Poruka
113
Re: LG G5

Imao sam i G4, pa sam u nekoj trampi dobio nov G5... Ja sam zadovoljan, mozda sam i "malo" subjektivan, ali za mene je LG No. 1.
Da nije ispao "dzabalucine" G5, stariji brat bi bio jos kod mene... Ako firma "placa" upgrade na G5 onda nemas sta da se mislis...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Re: LG G5

Manji je ekran, to mi se ne sviđa, baš kao ni oni izvlačivi dijelovi.
Osim toga, sumnjam da je fotoaparat toliko dobar kao na G4 (znam da ima dvostruku kameru, ali ipak...).
Nadam se da je barem baterija dugotrajnija :)
 
Posljednje uređivanje:

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Pozdrav ekipa, imam jedno pitanje, kako ste riješili držač za mobitel u traktoru, trgovine su pune onih vakumskih, ali ja bi više nešto fixno, što se može prišarafiti na nosač u traktoru, mobitel i sam po sebi je dosta težak, radi se o Ulefone armor 5, tako da skakanje po brazdi teško da bi izdržao, što preporučujete? Više kao da je možda nekakava prozirna torbica, koja bi se pricvrstila u traktor, što predlažete?
Hvala unaprijed na prijedlozima :)

GawZVrx.jpg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Pitanje za znalce.
Mogu li se na Microsoft Lumia 640 windowsi zamijeniti sa androidom? Treba mi za korištenje mobilnog bankarstva koje ne radi na windowsima. Nisam zahtjevan korisnik i za ostale potrebe (razgovor, SMS, fotke) me ovaj cca 5 godina stari mobitel potpuno zadovoljava.
 
Na vrh