• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Modeli traktora

R

Ratarko

Guest
Dobro ljudi da li sam ja slijep ? Nikako ne mogu pronaæi slike od svojih traktora igraèki koje sam poslao prije mjesec dva da tamo stavim i ovu novu .

Tomislav

Član
Pridružen(a)
9 Sij 2007
Poruka
611
U Gudovcu sam vidio puno tih malih modela....Nisam gledao koliko koštaju.

R

Ratarko

Guest
Ovaj 115 kn ,a i veèina ostalih je toliko koštala.
Još sam dobio jedan mali Fendt 930 gratis , može u džep od hlaèa stati koliko je mal.

zvona

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Pro 2006
Poruka
1,299
ja sam odnosno žena mi je kupila model prednju kosilicu Vicon

R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Ratarko, dali su ti na daljinsko upravljanje, kao ovi na video zapisu?

Pogledaj ove:
http://www.youtube.com/watch?v=Je1kwplKpiM
Ne nisu , jedina posebnost na tome MF modelu je što možeš skretati prednje kotaèe pomoæu rotirke na kabini :D

Jesi vidio što ovaj Fendt sa tvojeg linka ima problem pri kretanju naprijed i skretanju :lol: preteška mu je roto kosilica .

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
28 Srp 2006
Poruka
3,095
Da vidim da ima problema, vidio sam istog takvog ali s kiper prikolicom kojoj radi kiper ! Ako bi ja tako nešto kupovao onda bi kupio s pogonom!

R

Ratarko

Guest
Bojim se da je to preskupo i ovo je skupo ali moram imati par komada da se zna da je to poljoprivredna kuæa :D

Imam Fendt 930
JD 6820
MF 5455

R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Ja nemam nijednog
Eto da si me pitao juèer što nosim u vreèici dao bih ti jednog malog Fendta što sam dobio od trgovca gratis , ovako sam ga dao jednom drugom frendu na poklon .

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
28 Srp 2006
Poruka
3,095
Nije pristojno nekog pitati što nosi u vreèici :twisted: :twisted: :p :p :x

R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Nije pristojno nekog pitati što nosi u vreèici :twisted: :twisted: :p :p :x
Pa pisalo je SIKU na njoj , moglo se predpostaviti da nisu lisice i vibrator 8)

mario

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
28 Srp 2006
Poruka
3,095
Da li je bilo u Gudovcu ovih na daljinsko upravljanje?

R

Ratarko

Guest
Bili su sasvim dole neki veliki strojevi , možda su oni bili na daljinsko , ovi mali nisu jer su imali svi jednaku cijenu .

zvona

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Pro 2006
Poruka
1,299
ovaj na daljinski košta nekih 1000 kn samo traktor bez nekog prikljuèka. ja sam sebi obeèao da moram imati sve modele 1:32

robi

Član
Pridružen(a)
22 Sij 2007
Poruka
377
Na daljinski je bio johni i koštao je 899 kn, pa ti još oni tu nešto puste.
Meni je to trenutno bilo previše.

Na vrh