• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Modeli traktora

R

Ratarko

Guest
Dobro ljudi da li sam ja slijep ? Nikako ne mogu pronači slike od svojih traktora igrački koje sam poslao prije mjesec dva da tamo stavim i ovu novu .

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Ovaj 115 kn ,a i večina ostalih je toliko koštala.
Još sam dobio jedan mali Fendt 930 gratis , može u džep od hlača stati koliko je mal.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ja sam odnosno žena mi je kupila model prednju kosilicu Vicon
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Ratarko, dali su ti na daljinsko upravljanje, kao ovi na video zapisu?

Pogledaj ove:
http://www.youtube.com/watch?v=Je1kwplKpiM

Ne nisu , jedina posebnost na tome MF modelu je što možeš skretati prednje kotače pomoču rotirke na kabini :D

Jesi vidio što ovaj Fendt sa tvojeg linka ima problem pri kretanju naprijed i skretanju :lol: preteška mu je roto kosilica .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Da vidim da ima problema, vidio sam istog takvog ali s kiper prikolicom kojoj radi kiper ! Ako bi ja tako nešto kupovao onda bi kupio s pogonom!
 
R

Ratarko

Guest
Bojim se da je to preskupo i ovo je skupo ali moram imati par komada da se zna da je to poljoprivredna kuča :D

Imam Fendt 930
JD 6820
MF 5455
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Ja nemam nijednog

Eto da si me pitao jučer što nosim u vrečici dao bih ti jednog malog Fendta što sam dobio od trgovca gratis , ovako sam ga dao jednom drugom frendu na poklon .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Nije pristojno nekog pitati što nosi u vrečici :twisted: :twisted: :p :p :x
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Nije pristojno nekog pitati što nosi u vrečici :twisted: :twisted: :p :p :x

Pa pisalo je SIKU na njoj , moglo se predpostaviti da nisu lisice i vibrator 8)
 
R

Ratarko

Guest
Bili su sasvim dole neki veliki strojevi , možda su oni bili na daljinsko , ovi mali nisu jer su imali svi jednaku cijenu .
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
ovaj na daljinski košta nekih 1000 kn samo traktor bez nekog priključka. ja sam sebi obečao da moram imati sve modele 1:32
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Na daljinski je bio johni i koštao je 899 kn, pa ti još oni tu nešto puste.
Meni je to trenutno bilo previše.
 

Najnoviji postovi

Na vrh