• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Modeli traktora

R

Ratarko

Guest
Malo je ali na što misliš na Masseya ili toga malog Fendta ?
 
B

brzi0106

Guest
Na MFa i prico si za malog fenda, tak da nebi mislili da ja nemam maketu mf... slijedeci put u gudovcu kupujem jos jednog i prikljuce...mozda i na daljinski...
 
B

Bobo

Guest
1200 Funti to cudo kosta... Rade se po narudzbi...


Nema sanse, pa za te pare kupim 539 i s njim se igram bar 50 puta bolje nego s ovim govnetom...


1200 Funti... Nemam rijeci...
 
B

Bobo

Guest
Neka, za 1200 funti ces dobiti i 539 kojem ne treba tepsija...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Bobo kaže:
Neka, za 1200 funti ces dobiti i 539 kojem ne treba tepsija...

Å ta ozbiljno 1200 funti, pa to nije normalno. :shock:
Zar nije netko rekao da košta 100 eura model na daljinsko upravljanje?
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Bobo kaže:
Neka, za 1200 funti ces dobiti i 539 kojem ne treba tepsija...

Å ta ozbiljno 1200 funti, pa to nije normalno. :shock:
Zar nije netko rekao da košta 100 eura model na daljinsko upravljanje?

Da , mislim da je Robert rekao ali nisam više siguran .
Možda su ovi neki nabrijani ili se bobo jednostavno preračunao .
 
B

Bobo

Guest
Citajte komentare ispod...

Lik ih radi po narudzbi, metalni su (lijevani koliko sam skuzio). Omjer 1:16 a cijena je 1200 funti...

Cak je i napisao stranicu na kojoj imate specifikacije tog traktorcica...


Nevjerovatno je sto ce netko mozda i kupiti, ali ja i dalje stojim kraj izjave da ja za 1200 funti kupim 539 i puno bolje se s njim zabavim, nego s ovim cudom. I jos mi ostane i za gorivo, i za tepsiju ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
kupiš IMT-a , s njim radiš i nešto zaradiš i onda kupiš taj model.
 
B

Bobo

Guest
Jesi li ti svjestan sto znaci s 539 zaraditi 1200 funti?? Pa morao bi uzgajati "maricu" da to postignes...
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Ne mislim da moraš to zaradit u dva dana.

...da aman taman češ to zaraditi dok budeš imao sina za jedno 10 godina , hehe :wink: , puno je to love za zaraditi , slažem se , jer da ti čistog ostane 1200 funti moraš zaraditi sigurno 50.000 kn bruto ako ne i više a i onda češ drugačije potrošiti tu lovu a ne na tu minijaturu .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
brat si je danas kupio silokombajn..htjeo je prikolicu,ali nije imao 680 kuna!!!!!

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh