• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Modeli traktora

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Inače da su pravi strojevo bi silokombajn došao više od prikolice :D :D :D :D
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Inače da su pravi strojevo bi silokombajn došao više od prikolice :D :D :D :D

Bliži se sajam ...već razmišljam koju ću si igračku kupiti :D :mrgreen: 8)
 
Č

Čugi

Guest
bruder930_250.jpg
Nemoj se dvoumiti, ovaj je 27,90 eura! :lol:
 
Z

zrine892

Guest
Obrisan neispravan link.
ajde dobro dečki i ja ču malo nešto pretjerati...moram si priključka kupiti...kupljeno na sajmu u novocemercu...sa provjerenjem bez zaribavanje i bez dodatnih troškova 198kn+pdv+kapitalno ulaganje
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ratarko kaže:
Bliži se sajam ...već razmišljam koju ću si igračku kupiti :D :mrgreen: 8)

mislio sam i ja sebi kupit johnnya da imam u šta gledit kad odem u zagreb,ali rekli su da će bbit veći izbor u gudovcu,pa ću onda tamo kupit... :lol:
 
Z

zrine892

Guest
hehehe...sad cemo još kao mala djeca...bbrrmm...joj moram si kakvog prikljucka kupiti...pluga,rotodrljacu...i takve stvari...ee nebi bilo loše da ima model Belarus...hahaha
 
R

Ratarko

Guest
Nisam još odlučio ali na ovome sajmu bi si moga Ropu kupiti , naravno 1:32 :mrgreen:
U stvari kada dođem ispred igračaka onda odlučim ...dozvolim si da me emocije ponesu i isprazne mi novčanik :lol:

...ili da si kupim Deutza :scratch on mi fali ...

Obrisan neispravan link.
 
S

sapat

Guest
Ratarko kaže:
Nisam još odlučio ali na ovome sajmu bi si moga Ropu kupiti , naravno 1:32 :mrgreen:
U stvari kada dođem ispred igračaka onda odlučim ...dozvolim si da me emocije ponesu i isprazne mi novčanik :lol:

...ili da si kupim Deutza :scratch on mi fali ...

Obrisan neispravan link.



...fendta, fendta, još jednog fendta... :D kupi još jednog fendta!
 
R

ROKI

Guest
Jel ima di modela Ruseva za kupti? Njih izgleda nitko nije uspio umanjiti! :lol:
 
Č

Čugi

Guest
ROKI kaže:
Jel ima di modela Ruseva za kupti? Njih izgleda nitko nije uspio umanjiti! :lol:

Ima, ima, samo ih teško pronaći!

Obrisan neispravan link.
 
Z

zrine892

Guest
ooo imam pajdaša u kanadi...možda mi nabavi...probat ču ga pitati za nove modele.....hahahaha
 
Č

Čugi

Guest
Obrisan neispravan link. ima raznih traktora i priključaka, i mogućnost on-line kupovine.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
857
Našao sam i ja. :D
Kad sam u Irskoj ili GB na sajmima, nikako nemam mjesta u torbama. :scratch

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Vidim imaš Đonija sedmicu , joj da mi jeeee :mrgreen:
Koji ti je ono Massey , nakako mi ga nisu dobro prekopirali :? osovine mu ne stoje dobro ili barem zadnja osovina , ha ?

A ovo po pitanju preračuna omjera 1:32 nisam baš shvatio ?
Modeli su ti 32 puta umanjeni ...ako je traktor 5 metara ( 500 cm ) velik u stvarnosti onda je njegov 1:32 model oko 15 cm velik .
Jesi to pitao ?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
kako da preracunam taj 1:32 omjer kako to ide

Znaći da duljinu te makete pomnožiš sa 32 i dobiš stvarne dimenzije, barem tako mislim, koliko je odprilike duga ta maketa traktora?
 

Najnoviji postovi

Na vrh