• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Modeli traktora

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
nowke:Ajde molim te malo pročitaj pravila foruma! Kako si počeo,ne gine ti hlađenje od nekoliko dana..
 
N

nowke

Guest
nowke:Ajde molim te malo pročitaj pravila foruma! Kako si počeo,ne gine ti hlađenje od nekoliko dana..

trazio sam al nisam nista nasao sta sam prekrsio ????
 

Lesi

Novi član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
16
trazio sam al nisam nista nasao sta sam prekrsio ????

Čovjek hoće da ti kaže da prvo odeš u temu "Predstavite se" i tamo napišeš nešto o sebi.
 
N

nowke

Guest
Čovjek hoće da ti kaže da prvo odeš u temu "Predstavite se" i tamo napišeš nešto o sebi.

predstavio sam se nadam se da sam sve uradio sto treba !!!

:gitarist::gitarist::gitarist::gitarist::gitarist:

Neverovatno ali je jako mali traktor john deere 4755 za samo 6,75$

tbe45303-large.jpg


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=hjcVZeHgB-U[/YT]

NADAM SE DA NE UGROZAVAM NIKGA SAMO OBRATITE PAZNJU NA OVAJ MALI IMT DE LUXE
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
ja imam fendta 716 i claas celtis 436 rx i kombajn claas lexion 480 u planu je fendt 936 i lemken europal 9,jel zna tko jel ima kakva trgovina u okolici kutine

da ozivim temu...sta se moze kupiti za jeftine novce

jesi dobio s spidom kolica za heder
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
S

sebastijan

Guest
dobar dan dali zna netko neku firmu koja prodaje traktore na daljinsko upravljanje i dostavlja ih a da nisu preskupi?
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
dobar dan dali zna netko neku firmu koja prodaje traktore na daljinsko upravljanje i dostavlja ih a da nisu preskupi?

ma ja bas ni neznam da se to može naci kod nas! ima na eBayu!
a ja bi si nabavio onak nest ko sto ima na njuskalu , njem tvornice bruder, al su skupi,dobro,šalju kući, od željeza su,i kvalitetno napravljeni ali nemaju model kakav bi ja htio, sam fendt i claas
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
a vidim imamo i temu o igrackama pa da ja svojeg fendta 209s stavim

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ibzsps_0EAU&feature=plcp[/YT]

ovo mi je stari model,NH tn55 i sip tornado 40

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=I1a680YDOI0&feature=plcp[/YT]

a to je fendt 209s,par strojčeka i univerzal 445 (ručni rad)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=rGMvPxasr3A&feature=plcp[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
nemogu gledat video kaj si stavio, al gdje si nabavio te modele

fendta sam kupio u KTC-u u krapini :p dobio sam i 5 bradi plug al sam ga skratio na 2 brazde a ovo ostalo sam sve sam svojim rukama napravio :p
neki priključci su loši neki dobri
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
eh,i ja bi to skupljao da imam viška para :p

imam jednog frenda u italiji,ima bruder modele 1/16
potrosio je preko 7000 eura na to :D

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=vNmHfdyq8gQ[/YT]

ma ja nebi skupljao,ja bi sam taj jedan model! zato kaj je u garazi u prirodnoj velicini, pa nek bude jedan i u kuci,

pa taj frend ti sigurno skuplja one, malo skuplje modele, po 100 dolara, vidis da je ovaj ko sa vasara, zato i kosta 30 eur
bokte za 7000eur kupis pravi traktor, i to veci
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
ma ja nebi skupljao,ja bi sam taj jedan model! zato kaj je u garazi u prirodnoj velicini, pa nek bude jedan i u kuci,

pa taj frend ti sigurno skuplja one, malo skuplje modele, po 100 dolara, vidis da je ovaj ko sa vasara, zato i kosta 30 eur
bokte za 7000eur kupis pravi traktor, i to veci

modeli BRUDER skala 1:16
njemačka...ovi veliki,fendt 936,john deere 7920,same diamond i to ti kod nas kostaju oko 350 kn a ovaj novi claas xerion 5000 i kombajnn john deere ti oko 500 kn
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
dosta povoljno za "kolekcionare".
sta ja znam pa kad to kupis nije novac bacen! to se i dalje može prodat
zgodno je to za imat, samo dosta tesko nac, te izlijevane metalne
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
dosta povoljno za "kolekcionare".
sta ja znam pa kad to kupis nije novac bacen! to se i dalje može prodat
zgodno je to za imat, samo dosta tesko nac, te izlijevane metalne

bruder su plastični
kad je dosadno znam se tu i tamo poigrat na svojoj mini farmi al sad kad sam kupio laptop igram LS 2011 po cijele dane xD
a bilo bi dobro i da imam ove zeljezne
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
bruder su plastični
kad je dosadno znam se tu i tamo poigrat na svojoj mini farmi al sad kad sam kupio laptop igram LS 2011 po cijele dane xD
a bilo bi dobro i da imam ove zeljezne

bruder plasticni a onakve cijene!? bezveze! e pa hvala na informaciji jer nisam bio daleko da si narucim, nak iz igre! pa ove željezne bi ja,kad jednom odem tak da imam uspomenu na svoju farmu! a neznam gdje to nabavit, takvog sam kod kolege vidio fendta željeznog, a on kaze jebiga kad nemrem pravog kupt zadovoljit cu se ovim
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
bruder plasticni a onakve cijene!? bezveze! e pa hvala na informaciji jer nisam bio daleko da si narucim, nak iz igre! pa ove željezne bi ja,kad jednom odem tak da imam uspomenu na svoju farmu! a neznam gdje to nabavit, takvog sam kod kolege vidio fendta željeznog, a on kaze jebiga kad nemrem pravog kupt zadovoljit cu se ovim

cijena,em su njemacki,kvalitetni i izgledaju ko njihova velika braća :p
ovaj željezni je skala 1:32 (upola manji od bruderovih)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
ja imam jednog JD i Mccormika i par priključaka claas jaguar 900 jedna prikolica, i još jedna prikolica za drva moja izrada ali je kupljena nije baš ona normalna nego su pukle stranice pa napravio za drva,još imam korpu i mali CAT utorivačić i nije istina meni su oni 25 puta pali i nijedne ogrebotine jer to nije obična plastika to je izdržljiva plastika a te igračke su namjenjene za djecu stariju od 4 god tako da napravili su sjajan posao i igračke su fenomenalne i tino7530 gde si nabavio tu ralicu baš je fora ???
 

Najnoviji postovi

Na vrh