• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Moj Labinprogres,14KS Diesel

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
ja na svome super specialu niti nemogu ubacit u rikverc ako mi je freza upaljena neznam zasto ali mjenjač mi neda možež nabijat koliko očeš kada isključim frezu normalno ubacim u rikverc očito moj ima neku blokadu

a jesi probao ubacit u rikverc pa onda upaliti frezu....:scratch
 
N

nikolalon

Guest
Ni moj neće s upaljenom frezom u rikverc,samo moze kad ukljucis kao sinhroniziran pogon za prikolicu...:gitarist:
 
N

nikolalon

Guest
@puknuti-nece kako god probam 0 bodova....srecom:prayer::prayer::prayer:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Evo brat mi ima 6 godina,a gledajte sta radi...Tako se stječe radna navika.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=qq7gxhWBrrk[/YT]


bori se s njom ko s medvjedom, al neka......treba tako!!!! lijepo za pogledat, i imaš sreće da hoće......samo naprijed, i treba paziti da se glupost neka nedogodi......:prayer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
Daj probaj ti na svojem , možda su napravili preinake za okretne ručke .
jer jednostavno mora raditi ..
Probaj prvo rikverc -freza
pa freza- rikverc

da,kod mene ide,probao danas....
zato pitam pošto i on ima okretne ručke kao i ja....:scratch
 
N

nikolalon

Guest
Kod tebe su drugačije ručke,kod mene se mogu samo malo okrenuti da ne gazim kud frezam a kod tebe cini mi se skroz da se mogu okrenut
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
Kod tebe su drugačije ručke,kod mene se mogu samo malo okrenuti da ne gazim kud frezam a kod tebe cini mi se skroz da se mogu okrenut

a je ,da,sada vidio da nisu okretne.....:madmana:
 

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
368
Stavih uputstvo za LABINPROGRES prikolicu pod temu Bertolini i njegove gluposti.
 
N

nikolalon

Guest
Evo ja i rođak se bacamo u biznis!Odlučili smo saditi krumpir i prodavati,sadit cemo kod mene u vocnjaku a pošto ce on ljetos navrsiti 18 god i imat vozacku sljedece godine cemo cijeli vocnjak zasadit jer cemo moci voziti sa kombijom/kamionom i prodavat a ovako cemo prodavat u susjedstvu i eventualno ako netko hoce doci po krumpir koji kupi.Sutra ćemo posaditi 30kg što će biti to za ovu godinu,eventualno ako posadimo lubenice ili nesto jos.Od kuće smo dobili zeleno svijetlo i potpunu moralnu podršku a s novcem pokusavamo biti sto samostalniji tako da to bude "naših ruku dijelo" i da se imamo čime pohvaliti na jesen kada prodamo!Mislim da smo našli jedan koristan način kako ubiti dosadu u dosadnim učeničkim danima:lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,048
od 30 kila krumpira nečeš puno zaradit kada odbiješ troškove ostane ti za kavu
od 30 kila možež dobit 500 kila u idealnim uvjetima
3 kn/kg 1500 kuna neisplativo
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
30 kg, za prodaju je malo,
ja sam za vlastite potreba posadio oko 60-70 kg...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,048
ja imam 20 za sebe i 40 za prdaju ali ono meni je to čisto hobi imam polje pa da ne stoji prazno ja imam više traktor za radit drugima nego za sadit ono čisto iz zabave nema tu love barem ne na male količine
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Evo ja i rođak se bacamo u biznis!Odlučili smo saditi krumpir i prodavati,sadit cemo kod mene u vocnjaku a pošto ce on ljetos navrsiti 18 god i imat vozacku sljedece godine cemo cijeli vocnjak zasadit jer cemo moci voziti sa kombijom/kamionom i prodavat a ovako cemo prodavat u susjedstvu i eventualno ako netko hoce doci po krumpir koji kupi.Sutra ćemo posaditi 30kg što će biti to za ovu godinu,eventualno ako posadimo lubenice ili nesto jos.Od kuće smo dobili zeleno svijetlo i potpunu moralnu podršku a s novcem pokusavamo biti sto samostalniji tako da to bude "naših ruku dijelo" i da se imamo čime pohvaliti na jesen kada prodamo!Mislim da smo našli jedan koristan način kako ubiti dosadu u dosadnim učeničkim danima:lol:


stavi barem 100kg, ako imaš prostora.......:drinkers:
 
N

nikolalon

Guest
Došlo je do promjene planova!Kupili smo 40kg sjemenskog crvenog krumpira i ostalo ćemo posaditi grah koji bi ostavljali za prodavati u zimu jer je cjena onda po 25 kn...A neznam bas na neke tvrdnje da iz 30kg sjemenskog bude 500 kg roda jer mi sadimo svake godine sa svoje potrebe 20 kg i imamo oko 550-650kg ovisi o godini.Mi se nadamo sa 40kg barem jedno 700-800kg da cemo imati uroda:partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,048
imaš pravo zavisi od sorte do sorte ja imam 35 kila monalize i 10 kila jerle
i bude mi oko 700 kila skupa
 

Najnoviji postovi

Na vrh