• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Moj Labinprogres,14KS Diesel

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
vidiš ja nemam kosu za svog SS jer imam tip kojem se ručke nemoču okrenut ali nemam nikakvu koslicu kod nas se ne kosi
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
vjerojatno mu je to on više onako "dao za piće" nego za posao koji je uradio.........pogotovo ako je mlad......
 
N

nikolalon

Guest
vjerojatno mu je to on više onako "dao za piće" nego za posao koji je uradio.........pogotovo ako je mlad......
To ti o meni?:partyman::lol::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,595
dobro drajvaš...glavno da je braco vesel ko tranzistor....:lol:
 
N

nikolalon

Guest
ćo e koja ti je to brzina meni se to čini malo previše gasa a pomalo ide

to je bila 4-ta ili ti 2ga brza(ja mislim da je to isto)...A neznam kad nabijem gas do kraja ide dosta brze.Tu po toj ulici volim upalit frezu pa vozit "na frezu" jer nema zavoja a fin je asvalt.Ma vazno je da ona ide sad jel to 20 ili 25 nije toliko bitno...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
aj snimi kada budeš vozio na frezu da vidim baš me zanima ja nemogu tu kod mene
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
ovo je na frezu?? pa ne čini mi se da ide jako brzo ide brže od moga ali očekivo sam veču razliku nažalost ja nemogu probat =((
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,595
ovo je na frezu?? pa ne čini mi se da ide jako brzo ide brže od moga ali očekivo sam veču razliku nažalost ja nemogu probat =((

vozi ti punim gasom i još snimaj video,jedva sam i ovo uspio usnimiti....
to je bilo na 3/4 gasa,to ti se čini da ide sporo....
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
vozi ti punim gasom i još snimaj video,jedva sam i ovo uspio usnimiti....
to je bilo na 3/4 gasa,to ti se čini da ide sporo....

Jel se nebojis da ce proklizat zadnji kraj u zavoju? :lol::lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
si mjerio otprilike koliko brzo ideš na frezu,ja sam u 4-oj brzini išo oko 15-16 neznam koliko ide na frezu a nemogu ni probat
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
si mjerio otprilike koliko brzo ideš na frezu,ja sam u 4-oj brzini išo oko 15-16 neznam koliko ide na frezu a nemogu ni probat

pa morao bi ti ići na frezi ako imaš kardansku prikoliocu
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,595
si mjerio otprilike koliko brzo ideš na frezu,ja sam u 4-oj brzini išo oko 15-16 neznam koliko ide na frezu a nemogu ni probat

budem ga prvom prilikom mjerio sa navigacijom..
 
N

nikolalon

Guest
U subotu imam nekog posla pa ako bude rođo samnom onda cu mu rec da snima:mrgreen:
 
S

staffmen

Guest
za gps kazu da je najtocniji.
Ja sam mjerio sa Garmin navigacijom na mobitelu i dosta varira brzina cca 5km/h
Tak da srednja brzina 506 ice mi je bila 20.
A autom mjerim 32:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh