• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Molim savjet oko kupovine motokultivatora za voćnjak

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,533
Sve zavisi kako ima riješen prijenos na kosu.
Koliko sam ih ja vidio, nekako mi se čini ona stržna od IMT 506 najbolje riješenje.

Ali ako misliš kositi voćnjak a ne travu za sijeno, onda je bolja roto kosa na Mtk.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Za stalno kosenje, dakle niska trava svakako roto kosa, jer se uzasno nabija sitna trava na striznu, a ako misli jednom godisnje to strizna uradi bez problema.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
Ne bi rekao,ima ih to godište s obje verzije ručki.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Oni prvi su bili smo s fiksnim ručkama.
Koliko se sjećam, 80-tih su se počeli pojavljivati i ovakvi s okretnima.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
580
Onda je i tvoj "noviji" samo sa starijom maskom. Jer u mom kraju su predratni modeli sa novom maskom.

Navodno je prednost okretnih ručki i u čvrstoći, na starima su ručke rasklimane, često više puta varenn i popravljan stup na spoju sa mjenjačem.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
Na dosta mtk sa fiksnim ručkama sam vidio da su varene.
 

Najnoviji postovi

Na vrh