• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

jovan bubanja

Novi član
Tu od
13 Ožu 2023
Poruka
10
ТTo u voznji provjeravao... Bez podizanja u vazduh tockova .. naprijed jedan krug tocka i stao... Mada neznam koliko je to mjerodavnos'obzirom da nije bas bilo ravnovec na livadi ako me razumijete...

Иzasto kada napisem nesto ono mi rijeci objavi totalno drugacije
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
236
S obzirom da sam završio planirani proljetni malo veći servis mtk, evo u kratkim (?) crtama što sam i kako napravio, možda nekom bude od koristi nekad.
1. Ispod mtk je uvijek bila fleka ulja. Skužio da curi na spoju stražnjeg dijela getribe i onog produžetka kroz koji ide osovina pogona za priključke. Otvorio i zamjenio dihtung, sad je suho. Nisam skužio da slini i na dnu, kraj osovine iskapčanja pogona. Za sad ostaje tako kako je, nije predramatično, ali mislim da ću se tim pozabaviti sljedeću zimu jer se otvara getriba i mijenja gumica s unutarnje strane.
2. MTK je kvrčao kod promjena brzine, sve se stalno vrtjelo u getribi, kod opterećenja se jednostavno zaustavio i motor je radio na prazno, kuplung se teško stiskao, u leru je lagano vukao naprijed. Skinuo sam poklopac getribe da vidim ima li se što vidjeti, tu mi se sve činilo ok. Kod vraćanja poklopca sam odlučio zamjeniti i dihtung.
Problem je bio u kuplungu. Odvaja se od mašine sa 4 šarafa. Unutra je sve bilo dosta masno i zamazano s više uzroka. Prvo što se raspao čep koji zatvara rupu kroz koju dolazi jedna osovina iz getribe i tu je slinilo ulje u prostor kuplunga. Zatim je kroz raspadnute plastične pikse osovine kuplunga ulazila prašina i voda. Čini mi se da je i na spoju motora i getribe isto ulazilo sranje izvana. Posljedično tome, zamastila se konusna lamela i zato je proklizavao pod opterećenjam. Nadalje, pukla je jedna kopča u unutarnjem većem lageru koji se nije vrtio i posljedično tome se lamela preko federa i pogon konstantno vrtio iako je bila stisnuta ručica kuplunga. Stavio novi čep, plastične pikse, konusnu lamelu, unutarnji veći lager i novi feder. Feder čak nisam ni trebao jer je nešto sitno kraći od novog, ali nisam htio riskirati. Nakon prvih par promjena brzina se isto čulo kvrčanje, laganije, ali se to ubrzo razradilo ili sjelo na mjesto, sad je ok.
Sajla kuplunga se i dalje stišće relativno teško, ali malo lakše nego prije. To je očito tako kad se feder stisne prvo na trećinu i onda ga još treba preko sajle stisnuti.
3. Malo sam počistio i podesio sustav davanja gasa, ima nepotrebno kompliciran preko dvije poluge spojene federom te neki sustav automatske regulacije. ACME mašina 8KS. Htio sam i malo smanjiti okretaje na leru, al s obzirom da si on sam djelomično regulira isti, za sad nisam do kraja zadovoljan napravljenim, bolje je, ali ja bi još niže okretaje na leru.

Nisam ga imao do kraja isprobati u praksi, ali mislim da bi to sve moralo fercerati. Kako je getriba bila dolje, obojao sam je sprejem (predlažem bojanje klasičnom bojom i špricom tko je u mogućnosti). Stavio nove naljepnice. Usput pošvasao i dva nosača ručki koji su pukli i napukli. U planu je još farbanje felgi, to ćemo negdje kasnije.

Eto, probao sam što kraće, izbacio sam bar dvije trećine detalja ;-)
WhatsApp Image 2023-03-12 at 15.38.44.jpeg

WhatsApp Image 2023-03-12 at 15.38.46.jpeg
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,631
Jedan od razloga o opisanom problemu sa pogonskom prikolicom od kolege @Jovan, da se prednji dio mtk podiže (ili u vožnji ) u rikverc spušta nos mtk. Ono što sam primjetio da je priključak prikolice na mtk drugačiji od ovoga na ovim slikama.
EVoPFo7.jpg
VHjzN1z.jpg
Samo usporediti ovaj priključak od onog na slikama od @Jovan, stvari mogu biti jasnije.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jovan bubanja

Novi član
Tu od
13 Ožu 2023
Poruka
10
Дosta je slicno kacenje, ali moja prikolica nije original Labinova vec se pravi u srbiju "zlatna moticica" je firma iz trstenika... Pa rekoh da nije tu neki problem... I da ima lufta u tom centralnom "bolcu" gdje se kaci tj kada je u mirovanju glava se pomjera gore dolje ako me kontate... Mn samo interesuje da li je opasno tako vozit jer kod mn je sve brdo ali bukvalno bez ukljuvenja prikolice ja nebih mogao nigdje izac sa njim...

Ja napisem jedno ono post izbaci drugacije nazive ali msm da me razumijete sta hocu da kazem
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
236
Odakle si? Srbija? Moguće da imaš neku drugu kodnu stranicu ili nešto s čirilicom pa dođe do neke čudne kombinacije u postu. Ali može se pročitati, jedno ili dva slova su na čirilici.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tu izgleda ima dosta problema..
1. Gume i felge trebaji biti iste
2.diferencijal omjera 10/41..nikako lada.ford čak ni fiat 1300
3.klimanje na zglobu ne smije biti.
4.uključivanje zadnjeg pogona po potrebi

To je teorija..još mogu savjetovati da izmjeriš opseg tako montiranih guma.dignuri prednji i zadnji kotač i okretati cca 10 krugova kako bi mogao zaključiti da li je dobar omjer u difu.
 

jovan bubanja

Novi član
Tu od
13 Ožu 2023
Poruka
10
Пa koji je vas savjet? Pod teretom logicno je prednji da kopaju blago jer se sami precnik gume mijenja zbog tereta... Vec mn interesantno to da po ravnici nema cimanja i sl sa glavom vec samo kada idem uz brdo naprijed odnosno rikvercom... Ne kopa zemlju ni nista samo se glava podize odnosno spusta kao da gura odnosno vuce prikolicu... Znaci da vidim da zamijenim felmu da budu iste sirine kao napred?

3 god kako ga vozim ovako bez gasenja zadnje po asvaltu isl. Nikakvih problema nije bilo sad za sad...
 

Prilozi

  • IMG_20230224_111200.jpg
    IMG_20230224_111200.jpg
    52.4 KB · Pregleda: 14

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,631
Da li je opasno? Svakako nije dobro. Različita širina felgi može se manifestirati na razliku u opsegu kotača , guma koja je na užoj felgi može biti većeg opsega od gume koja je na široj felgi iako su gume istih dimenzija. I kao drugi razlog koji se javlja mogao bi biti u samim gumama (tj. koliko platna) imaju gume. Gume koje imaju manje platni , više legnu pod teretom i na taj način se smanjuje konačni opseg kotača. Teret je sav na zadnjoj osovini i u tom slučaju bi se to manifestirati opisanome. Ali po opisu problemi su konstantni u različitim uvjetima vožnje. Trebao bi potražiti objašnjenje od proizvođača prikolice. U pitanju bi mogao biti dif.

Po predzadnjem postu z a brdo i rikverc , prihvat, koji nikad nije i ne može biti bez klimanja, samo je pitanje koliko.
 
Posljednje uređivanje:

jovan bubanja

Novi član
Tu od
13 Ožu 2023
Poruka
10
Мsm ono nikakvih problema idalje nema ali brinem da ih ne bude ako me razumijete

КKontaktirao sam ovog sto pravi prikolice kada mi ovaj prodao prikolicu sa manjim gumama i on mi rekao da nikako tako ne vozim sa ukljucenom zadnjom vucom dok ne budu gume iste kao naprijed... Nije nista pominjao felme i sl stvari... Kako da ja ispitam da li je problem do diferencijala ili guma ili jednostavno to mora tako??? Neki savjet ili nesto
 

Kastelli

Član
Tu od
11 Velj 2023
Poruka
42
IMG_20230318_083342.jpg
Dali se gura ova poluga za okrenuti ručke prema motoru ili nazad prema getribi?, kako god pokušam ne funkcionira
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kaj par tura ,ima u njemu 40 godina i više..pa samo par tura..samo je jućer bilo 2 ture..računaj malo
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ne treba to baš tak shvatiti. Čini mi se da @vlč.puknuti voli bolj općenito izražavanje, kak i velečasni u cirkvi. Zato je i nik @puknuti promijenil i @vlč.puknuti. 🤭
Bila je ona prana često, ali je i nakon 105 prikolica još jemput oprana.
 
Na vrh