• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Paa koji maratonac trči 20 km za njom dnevno:icon_toilet:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Je da, i gazi sa obje noge pa cipele duplo dulje traju xd
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Hoda ovaj sto pise,a kad stari pocne da kosi onda se ovi hektari pretvore u dunume,ne mozes covjeka istjerati iz hlada. Bgm znam poderati i troje tene za sezonu
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
onaj sto mora i mora sa time on i kosi. koliko ljudi znam da kose sa mkt samo sto kod nas vise vole sa IMT 509 sto je veca i bolja kosa. da treba imati kondicije treba .pretvoris se u zeca za kratko vreme ili krepas . u brdovitim terenima i nemoze nista sem samohodne kosacice ili mkt da to radi a livade su i obicno gde se nemoze obradjivati niti sejati sta drugo.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Ma nije to bas da se mora. Imam ja tri traktora i nekad sam kosio sa rotocionom kosilicom. Kod mene je takva trava da imt 539 ne moze vise od 3 sporohodne da je kosi, osim u par slucajeva.Na kraju dana oba imaju isti ucinak u pokosenom samo je imt potrosio 30L,a mtk 4,sto je u prvom slucaju 35 eura,a u drugom 10. Kad se zahukta sezona fino platim momku dnevnicu 15-20 eura, a ja odoh da baliram. Na kraju sezone usparam najmanje 150 eura plus sto imam slobodan traktor da radim usluzno.
Labinove orginalne kose lose kose,imaju dosta spor prenos,dok sa prepravljenom kosom od gorenje mute to ide puno bolje i ne treba teg.
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Ima netko možda papire od orginal prikolice labinprogres - da mi kaže koji su podaci upisani u tim papirima - treba mi za registraciju.

Hvala

dovoljno je da postaviš pitanje na jednoj temi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Kako ti to mislis registrovati ako nemas originalne papire od nje,racun itd...
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
ako moze tako proci onda je to dobro kod vas. kod nas seru i kad im se donese kompletna originalna dokumentacija, jade vidio dok sam registrovao traktor i prikolicu.
ima onda sve na onoj plocici sto mu treba,naravno ako nije otpala.
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
A vidjet ćemo kako če ić.
Kupio sam u kompletu traktor i prikolicu - traktor ima sve papire i račune, prikolica ništa.
A ja volim imat čiste papire - pa su mi rekli na tehničkom nek donesm šta imam od papira i ostalih inf. pa čemo vidit.
Mislim da nekakva mogućnost mora postojat - nije valjda nemoguce registrirat staru prikolicu bez papira. - možda atest prikolice, neznam, uglavnom doznat ću.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Kod nas obicno narod registruje samo mtk. Onda jedna tablica ide na masinu,a druga na prikolicu i vozi Misko
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
Ima netko možda papire od orginal prikolice labinprogres - da mi kaže koji su podaci upisani u tim papirima - treba mi za registraciju.

Hvala]
negdje u temi ima slika..ja kad sam išao na tehnički samo su mi se nasmijali
reko bude da je izgubio ..bitno da ima broj šasije ..pretpostavljam


vaš velečasni

a di je na njoj broj šasije?
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Valjda ima negdje plocica na kojoj je napisan broj sasije,nosivost,godina proizvodnje. Bar bi trebaloi da ima to ako je fabricka prikolica. Na mojim traktorskim prikolicama iz 86 i 2012 imaju te plocice.
 

Deex

Član
Tu od
1 Ruj 2012
Poruka
62
Problem je sto trebaju,jer kosim sa njim. Da nije takva situacija davno bi one bile zavarene.da li se sta moze uraditi sa kronerima da sa koliko bilo smanji luft.



Zavari rucke slobodno a onda odvrni ona 4 sarafa koji drze rucke za menjac i pogledaj sa donje strane. Na jednom kraju (mislim da je zadnji jer tuda ide rucica za ukljucivanje kardana) postoji ukopan deo koji naleze na menjac, uzmi brusilicu i ukopaj tako i na suprotnoj strani i montiraj rucke kako zelis jedino sto kod svakog okretanja rucki moras odvrtati ta 4 sarafa i ponovo zavrtati, :drink:

Nedostatak je sto posle vise nema okretanja rucki na stranu prilikom frezanja ali nema ni lufta :(y):
 
Na vrh