• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

Zivko84

Novi član
Tu od
5 Tra 2021
Poruka
7
Evo sve sam očistio ventile i cilindar i je upalilo. Sad samo ako neko zna na koliko se podesiju ventili?
 

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
320
Zivko84,
što se tiče zazora ventila, imate odgovor na strani 61 u dole priloženoj knjizi (ili 56 prema računaru).

 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Evo sve sam očistio ventile i cilindar i je upalilo. Sad samo ako neko zna na koliko se podesiju ventili?
Tako je bilo jednom i meni,samo ja sam samo skinuo poklopac ventila i plastičnim čekićem malo kvrcnuo po ventilima,valjda se samo garež napravila.
 

vduspara

Član
Tu od
13 Srp 2019
Poruka
64
U pitanju je blokada diferencijala na Super specialu.

Funkcionira, kotači su slobodni kad se ručica povuče prema sebi, blokirani kad se ručica gurne prema naprijed, ali, prilikom frezanja s blokiranim kotačima ručica sama zna "ispasti", vjerojatno uslijed vibracija, a onda kad jedan od kotača krene proklizavat opruga ju vrati nazad i kotači se blokiraju. I to se tako često ponavlja ako nema opterećenja.

Isto tako, nekad ručica zna sama od vibracija upalit blokadu a da i ne primijetim, to je u par situacija bilo jebeno jer računam da su kotači slobodni.

Pomogne ako pritegnem maticu od poluge i ručice samo tad je teže potezati.
Događa li se to inače ili treba otvarat?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,629
Događalo se na onih par s kojima sam radil ... Više na onima z okretnim ručkama.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Ma i meni se zna dogoditi tako kod frezanja,naročito ako je nagnut na lijevu stranu
 

Dudo986

Novi član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
2
Pozdrav svima, novi član na forumu sam
Tražim vas jedan savjet
Imam labin progres super specijal 14ks i htio bi promijeniti pakne kočnica na original prikolici (stavljam i sliku).

Ponuda koju sam dobio u trgovini za nove 4 pakne je 1900kn, pa me zanima jel moguće kako jeftinije proći. Jel paše od nekog drugog da bi se moglo iskoristiti?
Ili ima neko treće rjesenje?
 

Prilozi

  • 20210222_153445.jpg
    20210222_153445.jpg
    44.1 KB · Pregleda: 18

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Pa ima firmi koje lijepe pakne, lamele itd.Ovo je bezobrazno skupo.Za nuždu se da nanitati obloga na postojeći nosač,to je spora prikolica nije F1.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pozdrav svima, novi član na forumu sam
Tražim vas jedan savjet
Imam labin progres super specijal 14ks i htio bi promijeniti pakne kočnica na original prikolici (stavljam i sliku).

Ponuda koju sam dobio u trgovini za nove 4 pakne je 1900kn, pa me zanima jel moguće kako jeftinije proći. Jel paše od nekog drugog da bi se moglo iskoristiti?
Ili ima neko treće rjesenje?
Od kud si? Imaš u okolici Zaprešića firmu kaj dela sve vrste pakni. I to kad ti slože ko tvorničko je.
 

Dudo986

Novi član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
2
Iz okolice Rijeke, iz Kastva.
Imaš možda naziv te firme, da mogu kontaktirati, čisto da vidim o kojoj cifri bi se radilo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

TrazimSklopku

Novi član
Tu od
18 Srp 2018
Poruka
10
Labin progres Super Lux, dizel, onaj najveći od 14 konja. Iz 88. godine.
Kvačilo abnormalno teško za stisnuti. Ima one matice kod same ručice kvačila s kojom se sajla zateže i otpušta.
Kad ju otpustim da mogu stisnuti, onda kvačilo ne hvata i ne mogu se mijenjati brzine.
Kad ju zategnem da hvata i da se mogu mijenjati brzine, onda je toliko nenormalno tvrdo da ga jedva stisnem s dvije ruke svom snagom. Zbog ovoga mi je skoro neupotrebljiv stroj.
Kakva je tu caka i što da napravim?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Stvar je do korpe ja sam imo dve vrste, obicno su ACME motori imali ta teska kvacila za stisnut, koliko ja znam nema lijeka za to mozes jedino sajlu probat promjenit mozda je i do nje
 

TrazimSklopku

Novi član
Tu od
18 Srp 2018
Poruka
10
Stvar je do korpe

A ne znam, mislim tj. nadam se da nije.
Evo da ispričam cijelu priču. Na njemu je bila neka stara tanka sajla koja je čak dolje kod motora bila svezana na čvor! Ali sve je normalno radilo, normalno prebacivalo i najnormalnije se moglo jednom rukom stisnuti i prebaciti.
Onda sam ga odvezao kod jednog majstora da popravi nešto drugo, a on je vidio i tu sajlu pa je i nju bez pitanja zamijenio. Stavio je valjda original, dosta deblju.
S početka je bilo OK, ali nakon 3 frezanja sad imam ovaj užas.
A nije mi ni malo blizu ni zgodno ponovo ju voziti kod njega, pa bih to morao nekako sam riješiti.

I ja sam pomislio na sajlu, al računam, sajla je sajla, pa šta njoj može biti?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,541
Pogledaj si malo moj post br. 1712, slični ili isti problemi su bili.
 

TrazimSklopku

Novi član
Tu od
18 Srp 2018
Poruka
10
Pogledaj si malo moj post br. 1712, slični ili isti problemi su bili.

Pogledao, da, takva je korpa i kod mene, kako ju zoveš "japanski šešir" 😄

Gdje si kupio ovu drugu? Znaš možda kako se točno zove, koja je firma, gotovo sigurno nigdje u blizini kod mene nema pa da vidim hoće htjeti poslati poštom.
I naravno, koliko košta 😁
 

Najnoviji postovi

Na vrh