• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

Mirsad

Član
Tu od
21 Ožu 2020
Poruka
92
EO ja sam snimio 2 video klipa , ali imali ikakav drugi nacin da se posalje osim da ga stavim na yt.
 

Mirsad

Član
Tu od
21 Ožu 2020
Poruka
92
Eto snimka gdje sam vozio djubre nagib nije bio velik a ni mali .. i vidi se da je natovarena dobro , mokro djubre.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Toma49ka,jesi proučio rad mjenjača, sada kad znas da ti ne rade brzine mogo si ga do kraja otvorit i vidit u čemu je problem, to su jednostavni mjenjači, mozda da naucis nesto ;)

Mirsade muko naša ja ne vidim ništa loše sa tim motorom niti frezom, vidim da vozi polupraznu prikolicu sasvim solidno
 

Mirsad

Član
Tu od
21 Ožu 2020
Poruka
92
Na šta trebamo obratit pozornost na kraju? Na đubre?
Ovaj snimak je rađen na brzinu,i nisam imo vremena ukadrirat da valja...



Toma49ka,jesi proučio rad mjenjača, sada kad znas da ti ne rade brzine mogo si ga do kraja otvorit i vidit u čemu je problem, to su jednostavni mjenjači, mozda da naucis nesto ;)

Mirsade muko naša ja ne vidim ništa loše sa tim motorom niti frezom, vidim da vozi polupraznu prikolicu sasvim solidno
Izvini krumpironja mozes li mi uslikat koliko tovaris ti svoju,na njoj je bilo preko stranica bar 20cm,a danas frezam pa cu ti snimit da staju frezaci i da se u zemlji skoro nikako ne okrecu...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Koliko se sjećam, nekad davno sam imal sličan problem s malim TV. Kod opterećenja je stala, a u frajlaufu se vrtjela (trenje). Uglavnom bil je pukel neki štift. Više se ne zmislim jel na izlazu kardana (imal je kandžu) ili negdje na frezi.
 

Toma49ka

Član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
81
Krumpironja... Neznam kako izvadit te rucke i sve to. Dole zapinje nes. Mislim da je to birac brzina. Sigurno postoji nacin rastavljanja getribe. Probao sam od odsarafit ona 4 vijka i 2 matice. Dizem rucke i to zapinje.pa sam sve vratio
 

Mirsad

Član
Tu od
21 Ožu 2020
Poruka
92
A sta bi moglo to 1% bit heh.
Znal mozda neko jel ovo original lombardini ili je dmb motor
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Ovaj motor je dobar, bar po meni i mani se vise motora prijatelju. Problem ti je u kvacilu ili mjenjacu, da ti ne stoji ukljucena blokada, jer cini mi se da ti koce i tockovi??
 

Mirsad

Član
Tu od
21 Ožu 2020
Poruka
92
Ovaj motor je dobar, bar po meni i mani se vise motora prijatelju. Problem ti je u kvacilu ili mjenjacu, da ti ne stoji ukljucena blokada, jer cini mi se da ti koce i tockovi??
Nisu bile ukljucene.A reko sam da kad stopaju frezaci stopaju i tockovi ne idu...
I ja sam to mislio gledaj ovako,kad ukljucim blokade nista opet isto,ali imam problem kad ukljucim blogade ako je jedan tocak propo bas i tesko da ide iz npr brazde,ne rade opet se vrti jedan a drugi ukocen,da li ne valja i neki zupcanik blokade?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Evo

@ZJ ili @MUHA
Ajmo pomoc, ja nisam do sada skido van to tako da ne znam šta bi moglo bit

Mirsade motor je okej ali kvačilo očito nije samo mi nije jasno zašto kola tako čudno blokairaju prije nego sve stane prije nego kvačilo priklizi, ali to je opet nešto šta očito ne možeš sam, jesi našo mehaničara?
 

Mirsad

Član
Tu od
21 Ožu 2020
Poruka
92
Kao sto sam ti rekao majstor kaze ne smije ici nikud,ovaj mehanicar je popravljo,radio generalke i sve,ali korona zbog vandrednog stanja i to
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Toma49ka

Član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
81
Sutra zovem nekog majstora pa cu vidit kaj ce bit. Dolazi mi cep, i nadam se da ce se to rijesit. Rekal je majstor da ce pogledat.... Nadam se najboljem
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh