• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Zašto mutin?
taj plug je namotiran na mundijala ali su mu ručke okrenute .nemoguće da tako radi ..mada jako je dugačak pa i ne znam kud bi s nogama kad radio kao s frezom


taj plug se gura pred sobom, dakle MTK ide posle njega,
dakle po već obrađenom dijelu zemlje.

Mutin mi izgleda po izgledu kućišta prijenosa,
i bočnom limu, te kotačima, da ga vidim sa donje strane znal bi
100% jer muta ima šrafe zasebne za svaki poklopac posebno,
dok Labin ima jedan dugi šraf i na drugoj strani podložnu pločicu i maticu,
sve mi upućuje da je to kućište od Maestrala preuređeno za Labina..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
taj plug se gura pred sobom, dakle MTK ide posle njega,
dakle po već obrađenom dijelu zemlje.

Mutin mi izgleda po izgledu kućišta prijenosa,
i bočnom limu, te kotačima, da ga vidim sa donje strane znal bi
100% jer muta ima šrafe zasebne za svaki poklopac posebno,
dok Labin ima jedan dugi šraf i na drugoj strani podložnu pločicu i maticu,
sve mi upućuje da je to kućište od Maestrala preuređeno za Labina..


da mtk ide poslije njega mi je pomalo čudno jer one video snimke koje smo gledali vidi se da plug ide iza mtk i to mi djeluje kao prvo sigurnije kao drugo logičnije.ovo ako jeste mutin a mislim da jeste je jednostavno prelagan i nema masive koje je potrebna za takav rad.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
E da to je to čudo....sa time je susjed jednom orao vinograd....jednom i nikad više...em je sve klimavo, em ga je cijelo vrime zabacivalo(teško držati pravac), em dok su jarci onda sve skače ili se guši, a na kraju reda trebalo mu je više mjesta da se okrene nego TVu. Sve je to on stoički podnosio dok mu nije puko propeler i to je bilo to..nije mi jasno zašto nisu složili ko onaj berta plug, mislim da bi se dalo preurediti
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kad vidite da su prijenos uzeli od freze + međukomad gdje su ga zarotirali tih neki 60 'stupnjeva i nije mogli ispasti "normalnije" .
Vornice na labinu su samo doprinjele stabilnosti jer da ih nema ode on okolo sebe .
Da su radili posebno prijenos za plug dosegli bi bertu , kompitabilnošću i cijenovno
 
S

staffmen

Guest
:rolfer::rolfer::rolfer:
nego da vas pitam di ima za kupit ovaj medukomad izmedu freze i mtk-a.
Meni treba za MONDIALA. S tim komadom bi odmaknuo frezu vise prema natrag pa bi se kod frezanja motor manje dizao u zrak. Ipak je to benzinac bez uljne pumpe. Makar do sad mu to nije smetalo, kotaci su 8 cola a vidim da se komotno freza i sa 10 cola kotacima, a kad stisnes frezu motor para oblake i nis mu nije.

koja je cijena takvog komada?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,044

ja i cvike



prikolica






plug i prikolica





samo plug





samo labinac



eto danas san malo čistio frezu od zadnjeg frazanja pa san dobio insipraciju za slikanje
 
S

staffmen

Guest
odlican stroj.
vidim i ti imas znak na njemu samo ti imas od Audija, neko od forumasa kolko se sjecam ima od mecke.;)
Nek te jos dugo sluzi:supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,044
je ja imam od audija! u petak mi doalzi plug za vadit krumpir pa će bit još slika,i samo da se zna ja frezam sa 15-icama
 
S

staffmen

Guest
pa kaj nisu 15-ice prevelike. Previse se motor u zrak dize?
jel ovo Acme motor na njemu? adn 54?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,044
staffmen-da neki kazu da nije dobro frezat sa 15-icama ali meni to uspijeva i čak se motor ne digne visoko,da to je ACME 540 cm3

Baustelac99 je u voznom stanju je to je tatin iz dobrih mladih dana

Jeffy-ispravka nije ni beTejac ni CTX nego ATX
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,044
Danas san odlučio skinut frezu........






Nije mi jasno zašto svi savjetujete da se ovakve freze ne kupuju zašto je ona okrugla bolja??






Imo san vremena pa san stavio plug.....





Pozdrav od mojeg Audia


 

Najnoviji postovi

Na vrh