• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorna pila McCulloh

gorjanac

Član
Tu od
17 Velj 2008
Poruka
94
Imam motornu pilu McCulloh koja ne može paliti. Majstor mi je rakao da je neispravna elektronika i da se ne
može naći dijelova nigdje za tu motorku.
Ako netko zna gdje se može naći dijelova za tu motorku molio bi da napiše na forumu.
 
M

maksica6

Guest
Mogu slike od pile cni mi se da imam dvije kod kuce za dijelove.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

brundalo

Guest
Prijatelju nekoc davno i ja sam imao tako nesto. to ti je kanadski black & decker. Sranje :scratch
Uzmi ti lipo stilovku 026 stara oznaka ili 260 nova to ti je najmanja profi pila. Ja je imam 10 godina radi ko curica bez kvara. A ispilala vagone makije i drva. Ali pazi ne stavljaj bosch svicice na nju. ovo u nas su neke brazilske , ne valjaju nista. Uzmi NGK japanske i prst u uho. Pozdrav :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh