• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

stanky069

Član
Tu od
19 Lis 2018
Poruka
63
Gdje naručiti poklopac lančanika,uljne pumpe kako god hoćete?? Znaci ovaj plasticni dio sa slike,iz kojeg inace viri lancanik,ali kao sto se ovdje vidi kod mene je dio se tog poklopca otopio...
399c4155ee04f1968972738d0a224734.jpg


Poslano sa mog ZTE B2017G koristeći Tapatalk
 

ms660

Novi član
Tu od
11 Ožu 2016
Poruka
27
Gdje naručiti poklopac lančanika,uljne pumpe kako god hoćete?? Znaci ovaj plasticni dio sa slike,iz kojeg inace viri lancanik,ali kao sto se ovdje vidi kod mene je dio se tog poklopca otopio...
399c4155ee04f1968972738d0a224734.jpg


Poslano sa mog ZTE B2017G koristeći Tapatalk
Vama fali poklopac lančanika,možete nabavit u međimurki bs,upitajte telefonom pa ako ste daleko pošalju i poštom,jedino ne razumijem kako plastično kod mene su poklopci magnezijski i kako se to istopilo..

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk
 

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
374
Pa ima sigurno u unikomercu.
Znam da je tata mijenjal to na jednoj pili tj stihl ovki, ali zvono kvačila je bilo plavo od temperature. Dečki koji su radili s njom bili su jako umorni (pijani).
 

ms660

Novi član
Tu od
11 Ožu 2016
Poruka
27
I moje zvono poprima plavkastu boju,ako se radi cjeli dan onda to nije ništa čudno,ipak je to titansko zvono a on voli poplaviti po temperaturi,ali to ne može rastopit poklopac lančanika.

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Njemu se nije rastopio poklopac lančanika,a nije normalno da zvono lančanika poplavi,njemu se rastopio "štitnik"koji dođe oko zvona,ili šalice kuplunga kako ko zove...
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,973
Da li se nesto može desiti motornoj pili stihl,tj uljnoj pumpi za lanac ako radi bez ulja,koristio bi pilu za nesto druga pa me zanima dali uljna pumpa smije radit bez ulja?
 

ms660

Novi član
Tu od
11 Ožu 2016
Poruka
27
Uljna pumpa radi bez ulja,ali nevidim smisao toga jer će ti otić rezna garnitura.

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Stihl 021, problem kad ju nagnem u desno dobiva previše goriva. Kad stoji ravno ne dobiva niti dovoljno, na reguliranje špruceva jako loše reagira. Koje si moguće dijagnoze? Kompresije ima toliko da lako visi na starter špagi.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,973
Stihl 021, problem kad ju nagnem u desno dobiva previše goriva. Kad stoji ravno ne dobiva niti dovoljno, na reguliranje špruceva jako loše reagira. Koje si moguće dijagnoze? Kompresije ima toliko da lako visi na starter špagi.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
Vjerojatno su membrane,Odnesi je lukežu na lindar pa ćeš znat šta je muči
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Membrane su nove, Lukež je već puti prčka koli te pile na nikad sriće jako. Prova san naručit karbos priko ebaya pa ćemo vidit kako če šnjin delat.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,587
Bane, pa imaš onih relativno jeftinih, kineskih bušača...
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931

Najnoviji postovi

Na vrh