• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
970
Kupio sam sumu.
Odprilike su drva od 20 do 50cm precnika.
Imam ms 260 al bi uzeo nesto malo jace uz nju
 

Ivan45

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2021
Poruka
119
Haha, šalim se..koliko si hvalio svoju 555, a ovome otišlo odmah nakon garancije. Nije ni meni jasno zbog čega..
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
970
Sretno je udomljena

Kakav je to servis? Jer nikad nisam čul da bi otišel fergazer, traži obavezno pismeni trag i obrazloženje, ja ne vjerujem u to.
Pa nije to štil ljudi moji.
Nemoj kudit konja kojeg nisi jahao
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Nemoj kudit konja kojeg nisi jahao
Ja ti kažem kako je, a ti si misli kako hoćeš, ja sam siguran, i uvjeren sam da to nije istina.
Znači oni su tebi rekli otišao fergazer i ti to prihvatio? Mislim ja to nemogu shvatiti.
Ja bi išao do samog kraja u detalje, to je tvoje pravo, a servisa za pile jako malo ima koji servisiraju kako treba.
Danas bi ja to nazvao monterima, koji znaju samo skinut i zamjeniti.
Pa treba naći koji je uzrok kvara i popraviti, a ne samo mjenjati djelove bez nekog obrazloženja.
 

Ivan45

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2021
Poruka
119
Da.. Imam trimer Husqvarna 345RX. Evo otišle su karike i klip nakon godina i godina rada. Ali kupljeni su vec novi dijelovi, orig. Husqvarna. Ali kupujem svakako novi trimer, prije 6-7 godina sam otišao u servis, rekli kvar karburator, ok kažu treba ga zamjeniti nema mu spasa. Odem ja u sljedeći servis, kažu karburator, treba promijeniti membrane, za par dana je gotovo. Tako da, treba se nekad i više raspitati...
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Kad popravljamo doma strojeve onda si većina nas da više truda nego ovi u servisu, ako po simptomima sumnjamo na problem sa karburatorom onda ga raskopamo da vidimo u čemu je riječ a u servisu samo stavi drugi novi i proba jel radi. Tako su puno brži i bolje zarade naravno. Nema šanse da bi ostalo na tome da mi u servisu uvale novi karb bez obrazloženja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh