• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
za 1500kn?!
pa ta bi se rastopila nakon jednog dana u šumi?!

koji je to model jel znaš?
 
A

AGRIPLUS65

Guest
za 1500kn?!
pa ta bi se rastopila nakon jednog dana u šumi?!

koji je to model jel znaš?
prejdi preko pruge pa budes vidil,jesi rekal da ti treba manja i laksa.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
je, al da mi se ne istopi nakon 3 rezervara :lol:
prodal bum ti ja onda idimi dojdimi zagu ,ta se nebude samo tako rastopila,a za tebe ne garantiram da se nebus rastopil.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
gledajući razliku u svijetovima dobro se držala ova kineskinja , iskreno očekivao sam više lomova :blackeye
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
daj savo ne budali a što se još imalo polomiti na ovoj jadnici...ali stvarno bi bilo interesantno da tako usporede sihl i husku:supz::supz::supz:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=0qYxVWuvc4s&feature=related[/YT]
savo mislim da si mi ti u gudovcu preporučio 880-ku pa evo rođendan mi je 5 lipnja pa se skupite i poklonite mi jednu, ako treba čitav dan ču s njom raditi bez stajanja:p
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
to bude bilo nemoguča misija Karabaja,znaš da u nas slabo prolaze donatorske akcije,nego ne znam dali ste gledali na onom štandu gdje je bio Linder ,imali su neku liniju za kalanje drva a na stroju nekakva topola ili nešto slično i puca mala ko jabuka ,ali ja nebih bio ja da nisam pitao tamo nekakvog prodavača dali bi taj stroj tako radio da u njega ubacimo graba živičnjaka ili one kvrgave bukve crvene boje sa bilogore ,nije ništa odgovorio a motorčina je prava profi ali video je video ,ona treba stisnuti kad je rezač u nemogučim pozama i lošem drvetu,uglavnom motorka mora biti dobra jer je i cijena,ja imam 670 champion jonsered i iako je stara jede svaku novu jonsicu u svojoj klasi jedina mana joj je duboki cug
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
lettimice sam proletio onaj hahgar di je bilo ručnog alata ali mi se čini koda je bilo izloženih partnerica ili nešto slično....
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
stvarno za ne povijerovati...od kud ju je samo izvuko takvu:scratch ...ali neka ja bih rađe još jednu 660-ku:gitarist::gitarist::gitarist:
sad sam došao kiz nove linije i skurio sam 2 rezervara da nisam ni osijetio a kad sam kreno točiti 3. primjetio sam da nemam više što rezati:gitarist::gitarist:: a ruke me još nisu zabolile:partyman: misli m da mi treba 880-ka jer ovu više ni ne osijetim :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh