• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MrSima14

B

BAGERISTA

Guest
da bit če od košnje,,,s FIATOM,,,,,,,,:icon_mrgreen::icon_pidu::icon_pidu:,,,i od betoniranja stupova,hehhehehehe za koze,ima da budu ko u hotelu..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Kolega, sad ga zaposli neka traži fotić i onda mu daj zadatak da samo slika BAGERA u akciji..:8):
 
B

BAGERISTA

Guest
:icon_razz::icon_razz::icon_razz:,,,,a šta reč nego da čemo ga nač....:(smirk)::(smirk):
 
B

BAGERISTA

Guest
Nisam,ne s mobitelom slikano..............:icon_hang::icon_hang:

Pa ko da je u zemlju propa.......:(punch)::(punch):
Sad nisam siguran dali sam ga ja posija ili on,...ako je doma nači če se..
 
T

Traktorist_Store

Guest
Pozz ja se izvinjavam da li ima neko servisnu knjigu za Fiat Štore 402 404 Hvala
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Kad ga ne budeš trebao naći ćeš! A dobre su slike i sa mobitelom! :icon_mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
:icon_mrgreen::icon_mrgreen::(giggle):,,je dobre su....:icon_pidu:bitno da se ima š čim slikat..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Pozz ja se izvinjavam da li ima neko servisnu knjigu za Fiat Štore 402 404 Hvala

Kolega, prvo se fino predstavi u svojoj temi da vidimo odakle si, čime se baviš i to, da te malo upoznamo i dobrodošlicu ti zaželimo, ja ti evo želim dobrodošlicu i da ti bude ugodno druženje na forumu! Kod mene u temi teško da ćeš naći odgovor na to svoje pitanje i moj ti je savjet da ga postaviš u temi o traktorima FIAT jer tamo ti načešće borave i vlasnici tih trakotra..:(happy):

:icon_mrgreen::icon_mrgreen::(giggle):,,je dobre su....:icon_pidu:bitno da se ima š čim slikat..

Tako je, bitno da ovjekovječiš svaki trenutak..:p: :icon_mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozz ja se izvinjavam da li ima neko servisnu knjigu za Fiat Štore 402 404 Hvala

Pozdrav,,,,,,,,,,i evo kako je i sam kolega napisa,otvoriš si temu prestavi se,i onda gas u podforum fiat traktori,,,,,,,ja je nema,,,,,,,ali mislim da če se več neko javit...
 
T

Traktorist_Store

Guest
ma joj i ja ovo hitno trazim jer mi je u kalopsu traktor jedva nasao neke dijelove :) mjenjač u pitanju ;(
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
U noćašnjem oranju je bilo i društvance! :icon_biggrin:
7px4.jpg
[/URL][/IMG]
 
B

BAGERISTA

Guest
Društvo ne fali,,,:(nerd):,,,,,,a vidin ima i ogrlicu...:p:

Jesi izora,kod nas se malo ispisala zemlja,jer ono nemoreš zvat ni oranjem niti ničim:icon_hang:,,ako ča padne baren da uspije malo namočit.-.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Ima ogrlicu da, mislim da je bila ozljeđena jer kod buta imao kao da je bila rana, danas kosim lucernu blizu te njive gdje sam orao kad ono mladih zečeva u djetelini srećom ni jedan nije stradao..:icon_biggrin:

Ore se jako ljepo zemlja se samo rasipa, kada bi se sijalo moglo bi se direkt ići sijačom u brazdu koliko se rasula zemlja, imam još neka tri dana orati pošto ne mogu cjeli dan zbog vrućine, orem ujutro rano i predveče, polako bez žurbe, a i preko dana ima posla oko lucerne, ima još vlage pa raste..:p:
 

Najnoviji postovi

Na vrh