• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
meni možda ostane jedna felga viška, sa prosječenom gumom 7,50-20......
 
I

ihorzic

Guest
scaled.php

evo jednog sa Novosadskog sajma ove godine i cijena je na šajbi bez pdv
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nesviđa mi se taj novi dizajn, najljepši mi je onaj model prije ovoga novoga.......a koliko ta životinja ima KS????
 
I

ihorzic

Guest
belorusmtz80.jpg

čovječe da li ti se ovo sviđa ili

http://www.google.hr/imgres?imgurl=...i=G0a9T4_kDszQ4QSJ6IRa&ved=0CFYQ9QEwAA&dur=24

Opći podaci
Konstruktivna Težina, kg - 10485
Dostava Težina, kg - 10785
upravljano Težina, kg - 11500
Najveća dopuštena težina (ukupno), kg - 18000
Međuosovinski razmak, mm - 2960
Dimenzije: Duljina, mm - 6100
Dimenzije: Širina, mm - 2630
Dimenzije: Visina, mm - 3160
nosivosti, kg - 10000 motor Nazivna snaga, kW (KS) - 220,6 (300) čimbenik momenta backup,% - 40 Snaga vlak Broj brzina naprijed - 36 Broj brzina unatrag - 24 Prednja pogonska osovina (FDA) osovina tipa - One-piece zraka Snaga Take-Off (PTO) Osovina Stražnji PTO: + Mounted Hidraulički sustav (MHS) Stražnji DHMZ: + Hidraulični sinkronizator logic synchronizer Maksimalni tlak, MPa - 20 Kapacitet crpke, l / min - 100 Trčanje sustav kotača Aranžman - 4К4 Svi parametri http://belarus-tractor.com/en/main.aspx?guid=5843&mode=fullinfo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Maksimalno kopiraju zapadne traktore i to im jako dobro uspjeva.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
samo su cjenom dolje od zapadnjaka......


300ks.....prednja hidraulika.....:gitarist:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
samo su cjenom dolje od zapadnjaka......


300ks.....prednja hidraulika.....:gitarist:

Dam se kladiti da ova Rusina od 300 ks pojede Fendta 930 samo tako :)
Ipak su to ruski konji ;)
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ona slika iz par stranica prije, 820, ravan most.....model prije ovoga......ja bi bio zadovoljan......:gitarist:
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
Maksimalno kopiraju zapadne traktore i to im jako dobro uspjeva.

mislim da čak surađuju , mislim da je u nekim izvedbama deutz motor i zf getriba.
Znam da Terion- i imaju takvu pogonsku grupu , a i ne izgledaju uopće loše.
Pogledaj ona dva ili tri zlatno-smeđa u mom albumu.
 
I

ihorzic

Guest
Evo da se pohvalim sjedio sam u njemu kad je bio upaljen na sajmu u Novom Sadu i kako reže gas samo tako ,...
Ljudi moji stroj je nema šta i sa pravom se Novosađani hvale da je njihov Belarus odličan .
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Nisi ga farbao ? izgleda da kamera vidi različito :confused:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nečeš vjerovati, nije farban.....kamera vidi različito......prva slika je sa novijim mobitelom, druga je sa starijim......
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
scaled.php

evo jednog sa Novosadskog sajma ove godine i cijena je na šajbi bez pdv

e pa savrsen im je ispao! el taj ima 300ks?nisam znao da rusi rade tolke mrcine! ali cijena je malo previsoka! el neko vidio unutrasnjost? su stavili barem malo elektronike?
 
I

ihorzic

Guest
Da ima 300 ks , sklapa se u Novom Sadu i ima elektronike dobre , žao mi je što nisam poslikao
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Za traktor 300 ks nije uopče puno! Koliko samo košta Fendt 930, sigurno duplo ako ne i više ;)
A mislite li da je Fendt bolji i jači od ovog Rusa...teško i nemoguće ;)
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
dobro, fendt je vise navikan! ali mislim da je new hollandu te snage cijena približna, e pa sad el bi bolje hollanda ili rusa?
 

Najnoviji postovi

Na vrh