• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
To ti nije fer,da samo rijetki vide. Onda bolje da radiš u tajnosti nego da pališ vatru...:icon_thumright:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Budu svi vidli samo je Muhač temeljit i sve mora biti vrhunski odrađeno a to iziskuje vremena i živaca jer gdje ja mjerim metrom on šublerom :icon_weed:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Mislim da ovu muku rijetki budu imali prilike pogledati.
A i vremenski rokovi me guraju :(sweat):

Nije ni čudo da te rokovi guraju:
Ta muka nebu maturalni rad, to bu doktorska disertacija :(whew):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
A ne, rekel bi da je magisterij već bil na mojem Štoreu.
Valjda nitko do sad nije pripremal felge s dva sloja špric kita. :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Neznam jel tu spada ali danas Muhačeva freza izvukla prikolicu po blatu svaka čast vozaču (ni je bil Muhač) čak sam prokomentiral bolje ide ide po blatu nego Štore :icon_lol:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Pa naravno da freza ide bolje po blatu.
Štore kad vidi blato, okrene se i ode v suhi štagelj :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Nije ni čudo da te rokovi guraju:
Ta muka nebu maturalni rad, to bu doktorska disertacija :(whew):
Tak nekak bude ja se nadam kad bude gotovo.

Slobodno vi koji ste vidli napišete da sam bedak jer mi je tak kolega rekel kad je videl i reklel je da bi to ovak još barem deset let trajalo ....
Ja se nebum ljutil jer znam da je tak.

A ne, rekel bi da je magisterij već bil na mojem Štoreu.
Valjda nitko do sad nije pripremal felge s dva sloja špric kita. :)
Vjerujem da nije, ali lako je bilo s tobom. Ti nisi pital (kad smo se dogovarali) ni kad bu gotovo ni kolko bu koštalo prije nego si rekel kaj hočeš.
I sve kaj sam rekel si pribavil u rekordnom vremenu i najkvalitetnije kaj se dalo taj trenutak nabaviti, a same felge si dal i očistiti na savršen način.
Radi toga svega su i montirane na način na koji su montirane, šteta kaj nismo poslikali ali obečavam nabaviti sliku alata za montažu :icon_eyes::icon_eyes:

Neznam jel tu spada ali danas Muhačeva freza izvukla prikolicu po blatu svaka čast vozaču (ni je bil Muhač)
Ma nemoj, a ko ju je na lokaciju dopeljal dok ste se vi vozikali i tražili gde ima večeg blata nebi li ti u njega otišel.
Doma mi doduše nisu dali voziti, ali to je bilo zato jer sam bil opijen napravljenim i viđenim
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Istina Muha, nisam to do tad niti ja videl, a svašta sam videl.
Da mi gazdin sin na bijeloj plahti montira traktorske gume na felge, s plastičnim pajserima.
I još mi gazda osobno (vulkanizer) pažljivo dopelja gume u kombiju, da se slučajno nebi ogreble...

Jedino mi je "žal" kaj nisam kupil nove, radijalne, Mitasice (iako bi to bilo nerazumno trošenje novaca), kad su ih već tak pažljivo tetošili.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ti ljudi koji su ti montirali gume su jedni od rijetkih ljudi koji su ostali ljudi. Svaka im čast na tome. Ponosan sam kaj ih poznam i kaj me cjene što si imal i sam prilike vidjeti.

Inače, taj sin je sad gazda, a stari je otišel u zasluženu mirovinu
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
A ne, rekel bi da je magisterij već bil na mojem Štoreu.
Valjda nitko do sad nije pripremal felge s dva sloja špric kita. :)

Sva sreća da smo uspjeli taj magisterij vidjeti :(nerd):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Niste.
Vidli ste samo motor. A to je, uglavnom mali Muha delal :D:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Onda ne budi škrt i daj slike :)
to ti je kojih 20 minuta posla :biggrin:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Tino, a kaj će tebi te slike? Ti ionak neznaš kaj bi z njima.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tinek ZJ mora zatamniti slike kad sem videl u živo Štorka tolko se sijal da me zabolele oči kaj da gledaš u sunce :icon_rofl:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh