• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mzilja18

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Pozdrav svim cjenjenim forumašima !
Evo da i ja nešto napišem o sebi:
Zovem se Mario i imam 30 god.(već).Oženjen- nekih četiri god.staža.Što se tiće djece imam sina 2,5 god i drugi sin (bar su tako rekli) "na putu".
Živim u virovitičko-podravskoj županiji u općini Suhopolje.
Radim u virovitici a kod kuće se ja i moja familija bavimo proizvodnjom duhana (virginija)kao glavnom poljop.kulturom ,dok od ostalih kultura sijem nešto kukuruza,pšenice i ječma za svoje potrebe.
Što se tiće foruma stvarno je super!
Kada je prije mjesec-dva modificiran bio sam skeptičan prema mogučnosti njegova pregleda i svega ostalog,ali sada smatram da je puno bolji,ljepši i pregledniji od onog "starog",samo se trebalo naviknuti. A poznato je da ljudi najteže mjenjaju navike.
Uglavnom,da ne duljim,hvala svima koji su omogućili da se "zarazimo"sa ovako dobrim forumom,koji sam po sebi nebi ništa vrijedio da nema ovako dobre članove!
Pozdrav svima i što bi rekao naš uvaženi član:čitamo se !:finga:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobrodošao!!!
Koje strojeve imaš,koliko zemlje obrađuješ???
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Zemlje radim oko13-14 ha-oko 7 duhana ostalo za ratarske kulture.
Od strojeva tu su u glavnoj ulozi IMT 560 i 542 oba punoljetna ali nedaju se oni još.Priključaka ima dosta,da ih sad ne nabrajam,(nemam ove veće tipa:berač,balirka isl.)ono osnovno za ratarsku proizvodnju,dok za duhan imam sve što treba :prikolice za punjenje duhana u polju ,rotokultivator,utovarivač za kutije-home made,sadilica za duhan,samohodna prskalica naravno za duhan(slika)...



Pozdrav i dobro došao!!
Gdje nabavljaš dijelove za 542, mislim na polovne, jel imaš kakvog svojega majstora koji ih nabavlja?
Pitam jer trebam nešto...

i stavi slike strojeva... ;)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
nema slike,nešto ti fali...:scratch
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Dobrodošao!!!
Koje strojeve imaš,koliko zemlje obrađuješ???

Zemlje radim oko13-14 ha-oko 7 duhana ostalo za ratarske kulture.
Od strojeva tu su u glavnoj ulozi IMT 560 i 542 oba punoljetna ali nedaju se oni još.Priključaka ima dosta,da ih sad ne nabrajam,(nemam ove veće tipa:berač,balirka isl.)ono osnovno za ratarsku proizvodnju,dok za duhan imam sve što treba :prikolice za punjenje duhana u polju ,rotokultivator,utovarivač za kutije-home made,sadilica za duhan,samohodna prskalica naravno za duhan (slika)

Uploaded with ImageShack.us
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
sada je ok...:partyman:
jel i prskalica home made?
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Pozdrav i dobro došao!!
Gdje nabavljaš dijelove za 542, mislim na polovne, jel imaš kakvog svojega majstora koji ih nabavlja?
Pitam jer trebam nešto...

i stavi slike strojeva... ;)

Polovni dijelovi:scratch neznam na sta misliš?
Poznajem čovjeka koji radi u trg.dijelova za traktore koji je ujedno i mehaničar pa ako nešto polovno trebam pitam ga.
On je često na terenu (šarafa )pa uvjek na nešto naleti što je polovno a u dobrom stanju.
Ako ti mogu pomoći reci...

A što se slika tiće,biti će.Za sad vadim ove iz kompa. he he
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
sada je ok...:partyman:
jel i prskalica home made?

Nije ali mogla bi se napraviti.
Motor i mjenjač je lombardini(od freze),pumpa za vodu je leskovačka,ostalo su cijevi 30 x30.
proizvod je tvrtke "leško"ali su nacrte dobili od Hrvatskih duhana.
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došal!!!
., veliko imanje i puno dela!., sretno! ..., čitamo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,.......:p.......
Prikolica,,,...s one dvi crte je stvarno "sttret race"........:lol::lol:,,,,šala naravno,,....
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Pozdrav i dobrodoša,.......:p.......
Prikolica,,,...s one dvi crte je stvarno "sttret race"........:lol::lol:,,,,šala naravno,,....

Ma to je ford mustang,zar to nitko ne primjećuje!:D
A crte su stavljene onako spontano i baš su mi super,jer ona oranž boja mi je bila očajna,dok sada ima posebnu draž!:heart:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
., dobro nam došal!!!
., veliko imanje i puno dela!., sretno! ..., čitamo se ...

dobro si rekao Grofe;imanje i nije baš veliko kako kažeš, ali zato posla ima na pretek.
I da ,hvala svima na dobrodošlici:gitarist::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma to je ford mustang,zar to nitko ne primjećuje!:D
A crte su stavljene onako spontano i baš su mi super,jer ona oranž boja mi je bila očajna,dok sada ima posebnu draž!:heart:

Da ali ovo je boja s onog mustanga,,,iz filma (brzi i žestoki),,,,,:mrgreen::mrgreen:,,dobro joj stoji,,...;);)
 

Najnoviji postovi

Na vrh