• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

najam usluge baliranja

  • Temu pokrenuo ivanbanov
  • Datum prvog posta
I

ivanbanov

Guest
Pozdrav, imam pitanje u vezi baliranja, naime, koliko košta usluga baliranja sa folijom a ne samo mrežom i radi li tko to od forumaša, hvala unaprijed
moj mail je ivanbanov@yahoo.com
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
Je-dva traktora-jedan balira, drugi omota=200kn!
Al sam čuo da neki tip radi isti posao, ali sa McHalle-ovom kombinirkom za 150kn po bali!
 

Ä‘uka

Član
Tu od
2 Sij 2008
Poruka
94
ali vas deru sa cijenama kod nas je baliranje 50 kn po bali bez obzira špaga ili mreža a omatanje 30 kn po bali sa vašom folijom što je dodatni trošak po bali od 30 kn, ukupno 110 kn po bali sjenaže :D
 
L

Lamborghini R2

Guest
Kod nas u najsjevernijem dijelu Gorskog kotara dolaze Slovenci
balirat za 100-150knpo bali,
Sada je zadruga kupila balirku i balirat će po 120 kn bala. ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
pajdo kaže:
Kod mene takvu uslugu naplačuju 200kn/bala!

idešššššš, pa el sa zlatnim balirkama rade bale :shock:
ajd bacite metematiku kolko bi koštalo mojih cca 500 bala kolko bude ove godine :shock:
kod nas su cijene različite, špaga+ folija 100kn, mreža + folija 125kn
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Ja baliram za 100kn.....a nekoji i za 120kn...ja z spagom baliram ;)
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
hehe,pa ja male bale radim za 2,50 kn,pa se isto neki bune...
 
B

Bobo

Guest
abrkili kaže:
hehe,pa ja male bale radim za 2,50 kn,pa se isto neki bune...

Kod mene u selu je 1.5kn komad, A bale su dosta velike... Do prije par godina je bilo 1Kn, pa je u dogovoru s musterijama cijena dignuta za tih 50 lipa po bali...
 
I

ivanbanov

Guest
da li je u toj cijeni i sve ureačunato- znači komplet usluga , platim dogovorenu cijenu i dobijem gotove bale sa folijom na terenu ?
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Vi svi skupa budete brzo propali osim onog koji balira i omata po 200 kuna.
Oćito niko ne radi matematiku kad ide takvo nešto radit.
Bez uvrede molim, ali malo raćunajte ljudi.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
robi kaže:
Vi svi skupa budete brzo propali osim onog koji balira i omata po 200 kuna.
Oćito niko ne radi matematiku kad ide takvo nešto radit.
Bez uvrede molim, ali malo raćunajte ljudi.

ovo ti ne stoji niti malo :!: :!: :!: :!:
u toj cijeni od cca 125kn po bali je 60 % zarada, citiram slovima ZARADA :!: :!: :!:
nitko ne trga svoje strojeve bez zarade, ima zarade i da se ide balirat po 100kn sa mrežom i folijom, tu kod nas su svi stočari i svi koriste sjenažu tako da je ta metematika sažvakana tema oko cijene več jako odavno, zato svi kupujemo balirke jer nitko ne želi punit nekom đep, evo ti moj primjer, moja balirka nije stigla, i za 226 bala sam platio 22600kn plus 10 mojih folija po 680kn, sad ti meni reci da če netko propast, NEČE TAJ FILM U KINA TAK SKORO :!: :!: :!: :!:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Zasto bi propali, ima zarade. Nekom je skupo kupovat trojeve za svojih 70-tak bala pa plati čocijeka koji to radi
 
I

ivanbanov

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
za mojih 100kn samo si ih moraš sam dimo dovesti... :mrgreen:

ok, , znači s folijom , moje je da ih odpelam, btw koliko je prosječnon teška jedna bala ?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
PROSJEČNO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
imam i ja slučaja kada ima preko 1000kg kad mi diže prednji kraj hurlija s utegima u zrak :mrgreen: :mrgreen: 8)
 
Na vrh