• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Naša mladost, lepi cajti

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
E, zato sam i naglasila da je bio crven.:(giggle)::(giggle)::(giggle):


Kaj ova deca znaju kaj se povlače po motelskim sobama, a?
Šume i livade su zakon.:(giggle):

Pogotovo kad ti se voajer dosmica do auta. S jednim sam se prek stakla pogledal oči u oči. Samo sam primil za kvaku, a on je već obaral svjetski rekord na 100 m :icon_rofl:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Drugovi omadinci,vidim nekak nam tema zamrla,ne valjda da ste se ulijenili.Evo proljece je tu,budi se priroda,sume listaju brzo bu 1.Maj pa budu pomali pocele pripreme.
Zmisljuvljem se ...:icon_scratch: nekih 30 le je preslo,kak smo negda v firmi to slavili.Dosli bi ekipa,nekih nas deset,na Dravu a sobom zeli odojka kaj nam je pekarica spekla te per karnistri vina i mineralnu.Dok nas je vino omamilo izasla je i istina iz njega,steta ga unda ni bilo ovih mobiteli pak bi se kasnije gledali.
Potrgali bi lanac od nekog camca te veslali po rukavcima i urlali ko indijanci a Seki bi znal uskocit u vodu i izvadit rukama rijecnog raka.
Zadrzali bi se tak i domraka i onda svakojaki kuci pjevajuci:icon_blackeye: ili jos kelnerice zafrkavat.Jeebiga sto je lijepo kratko traje kazu,raspala se ekipa,nekoji pokojni,rastrkani, otiso i ja za boljim kruvom... al fala bogu,osadose sjecanja za sada.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Zemljak,, beb ti sunac,, ti me uvijek vratiš u ona bolja i ljepša vremena,,,
kako da se to nepamti,,, onomad vunenog ovih dana kaparišemo,, i krenu organizacioni odbori,, prvi i drugi maj se sastave ,,,, joj što su to bili dani,,,,,,
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Evo ja sam bio julijska klasa 83,služio sam dosta daleko od kuče u Leskovcu-kasarna Sinkovac.Možda ima još koji forumaš da je služio tamo i u to vreme.

Mislim da mi je pokojni rodajk sluzio tamo to vrijeme.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo ja sluzio u Titovoj(kosovskoj)Mitrovici i Pristini,april 83/4 nisandzija na 82mm minobacacu.Od poznatih bio Antic Dragan igro nekad fudbal u Radnickom Nis bio jos crnogorac Nedic Milan,kovacevic zoki(purger-gemistlija)vitkovic stevo-Cerje,pavlovic mikica-obrenovac,seferagic sead-rijeka,kotarski rajko-konjscina,smok vlado-nasice,saponja zdravko-duvno?,piljkovic dragan-trebinje?ramic mirza-prijedor,novak peter-ljubljana,omerovic mirsad-sarajevo,basara mladen-karlovac,nenad eskic -judo borac,kudjelic radoslav-zajeban bosanac,stojanovic dragan-novinar,mitrovic dragan-cigo beograd,drvenkar josip-virovitica, ostale bi se moro prisjetit,porucnik mi bio antic pero a Django stariji vodnik jedan dobar a nesretan covik.:(call):

ps.polako pobjedjujem alzhajmera pa dopunjujem
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja bi vas ponovo u vojsku kad ste služili u inostranstvu :icon_super:.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jeebiga Zac,T.Mitrovica je tada bila ko kazneni vod:icon_blackeye:,tam su slali samo sumnjive i nepodobne,no ni mi zal sam upoznal juznu srbiju i drukciji mentalitet jedino kaj je bilo daleko za doma oditi.
Znaci ti si bil grebator:icon_mrgreen: ili prek veze po nasem dobrom obicaju vu hrvaski najverovatnije negdi na moru.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,540
Jeebiga Zac,T.Mitrovica je tada bila ko kazneni vod:icon_blackeye:,tam su slali samo sumnjive i nepodobne,no ni mi zal sam upoznal juznu srbiju i drukciji mentalitet jedino kaj je bilo daleko za doma oditi.
Znaci ti si bil grebator:icon_mrgreen: ili prek veze po nasem dobrom obicaju vu hrvaski najverovatnije negdi na moru.

Ma ne je ti je on služil kod privatnika:icon_blackeye:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
A kaj češ netko je moral u privatnu vojsku mornarička garda Brioni .
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
A cul sam da su tam sam neplivace slali,nisu se sekirali da buju kidnuli v grad.:icon_super:
Nigdar nisam tam bil al ak se kaj ne sjebe 28.5 bum i ja tu pizdariju videl,mort je negdi tam tvoj potpis Zeljko 92".:icon_weed:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ima potpis ali tam nebudeš išel ma i nije nekaj kak je nekad bilo 78/79 leta gospodnjeg . Kaj se tiče iči u grad Pula / Fažana. U ono vrijeme vojska nije bila omiljena . No bil sem mjesec dana u inostranstvu (čuval privatnika Jozu) u Igalu pa malo obišel Boku.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo Zivo moji forumasi,ne mogu da vjerujem da je vec sestu g, ova tema mrtva.
Ajmo je ozivit zbog nas samih ali i omladine da cuju iz prve ruke kako se nekad zivjelo i sto je normalno.
Vjerujem da ce se velika vecina slozt da ovo sada nije.
Uzto zalim sto mi je kolega Muha obrisal temu u vezi nesreca i samopomoci nakon potresa na Baniji,tvrdeci da je nepotrebna,a vidite i sami da se dogadjaju velike nesrece i nevolje,pa zakljucite sami dali je potrebna ova obrisana tema.
Za sada toliko jer me skvo ocekuje s kavicom,nesmijem je iznevjerit posto(valjda) ona mene nije vec 35 ljeta.:ppozdrav:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Zdravo Zivo moji forumasi,ne mogu da vjerujem da je vec sestu g, ova tema mrtva
Izgleda da ti imaš probleme i sa matematikom? Ili se u AT vrijeme drugim metrom mjeri :unsure:

Uzto zalim sto mi je kolega Muha obrisal temu u vezi nesreca i samopomoci nakon potresa na Baniji,tvrdeci da je nepotrebna,a vidite i sami da se dogadjaju velike nesrece i nevolje,pa zakljucite sami dali je potrebna ova obrisana tema.
Mislil sam da smo taj dio raspravili i da ti je došlo u glavu da je tema za pomoč Baniji u vrijeme kad si ti otvoril nepotrebnu več postojala na forumu.
Ja smatram da svaka velika nesreča ili vremenska nepogoda zaslužuje svoju temu a ne da ih sve trpamo u isti koš pa postanu nepregledne i nepovezane.....
Sad, nakon onog nevremena u Požegi ti je prilika otvoriti novu temu za pomoč potrebnima ;)
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Ja sam još mlad u odnosu na neke forumaše koji su ovdje pisali o ovoj temi, međutim 90. tih se sjećam pa sam zato i podijelio neke slike, recimo audio kazeta bila u ono vrijeme popularna kad je otac još vozio Fićo i Zastavu. Patike Adidas, isto popularne, većina ljudi ih nosila, kad se igrao nogomet bile su omiljene među nogometašima. Imao sam prilike i da probam dobre stare igrice, gledale su se i serije, recimo 1997 i 1998. ESMERALDA i OTIMAČICA, naše bake su bile pustile motike na njivi, kad je došao sat nije bilo više nikoga na poljima, samo su drške ostale. Kod nas je onda u ono vrijeme bilo malo traktora, dobre stare kravice su vodile glavnu riječ, dok recimo danas nažalost više ih nema, ili ih rijetko gdje već možeš vidjeti, prije svaka druga kuća imala kravice, ovce, koze itd. Po meni, ljudi su prije živjeli sretnije i zadovoljnije nego danas, sa više sloge i dobrih djela. Prije je bilo normalno da si naši dedeki zapjevaju kod kleti, danas smatraju da si pijanac ili budala ak si sa nekim zapjevaš, eto, moglo bi se još toga nabrajati, ali život ide dalje, ostaje žal za tim vremenima, ali ipak lijepe i slatke uspomene.
 

Prilozi

  • Capture1.JPG
    Capture1.JPG
    36.7 KB · Pregleda: 7
  • Capture2.JPG
    Capture2.JPG
    12.3 KB · Pregleda: 7
  • Capture3.JPG
    Capture3.JPG
    28 KB · Pregleda: 7

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Istina je da ljudi, kaj više imaju, još više žele. To dovodi do sve većeg disbalansa između želja i mogućnosti i sve veće nesretnosti. Odgovor se krije u slijedećoj rečenici.
Za sreću ne treba puno, samo treba uskladiti želje s mogućnostima.
Ako to uvažimo odmah bu nam jasnije zakaj smo nekad bili sretniji, iako smo imali manje.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Eto kolega iwanho me podtaknul u vezi srece.Jednom je bilo na austrijskoj tv neka medjunarodna koncert-emisija o svjetskim izbjeglicama,raseljenima i ostalim jadnicima.Ima tome mortik vec oko 25 let pa posto sam u neku ruku svugdje stranac i sam u tudjem svijetu:( sam ju pogledal.
Voditelj je bil tada jos poznati glumac Ricard Barton,te je u uvodnom dijelu povedal.....na africkom tlu u pustinji,na jednoj kamenoj ploci stoje uklesane rijeci i misao jednog rimskog legionara.
Borio sam se cijeli zivot te sam shvatio za sto se vrijedi boriti,to su dvije stvari,moc i ljubav, no nemozes imati obadvije.
Pa sad dragi forumasi malo se zamislite kaj je zivot.
Kolegi Muhi porucujem Amin,sve u redu a kaj se matematike tice jeebe me neki virus vtikvi, bum nazval serosa naj mi pomogne clovek ima iskustva v tome a jos ktomu samu znanstvenu elito oko sebe,ljubi ga majka. :ppozdrav:
 
Na vrh