• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

NATJECANJE ORAČA 2008.

  • Temu pokrenuo jokapz
  • Datum prvog posta

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Danas je bilo natjecanje kod mene..Sudjelovao je član tomica zetor s ZETOROM 7340 i V&N 2×16..
Ja sam bio pomočnik :roll: ;)
i608572_Slika120.jpg
i608571_Slika117.jpg
i608570_Slika118.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
TX75 kaže:
i kako ste prošli?
trebao sam i ja ići :roll:
Bili smo 10 od 14..Malo nas je susjed shebao sa svojom ravninom :p
 
B

Bobo

Guest
marko93 kaže:
TX75 kaže:
i kako ste prošli?
trebao sam i ja ići :roll:
Bili smo 10 od 14..Malo nas je susjed shebao sa svojom ravninom :p

Ako je pri pocetku oranja na razor ustanovljeno da je susjedna parcela grbavo zavrsena, imas pravo poravnati brazdu da ti susjedova parcela ne utjece na ocjenu...

Znam pravilnik napamet, a nikad se natjecao nisam ;)
 
B

Bobo

Guest
tomica zetor kaže:
ali se susjed natjecao sa plugom premetnjakom...

Nije se sigurno natjecao premetnjakom, vec prekretacem... SVEJEDNO imas pravo popraviti susjedovo oranje ili ako nisi u mogucnosti ispraviti imas pravo povuci novu brazdu za pocetak...

Kod nas se uredno natjece decko koji ima 12 godina i tko mu je susjed, uredno najebe...
 

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
Bobo kaže:
tomica zetor kaže:
ali se susjed natjecao sa plugom premetnjakom...

Nije se sigurno natjecao premetnjakom, vec prekretacem... SVEJEDNO imas pravo popraviti susjedovo oranje ili ako nisi u mogucnosti ispraviti imas pravo povuci novu brazdu za pocetak...

Kod nas se uredno natjece decko koji ima 12 godina i tko mu je susjed, uredno najebe...

da tako ti je to...netko uvjek mora pored nekoga doč...najbolje biti zadnji, nemaš susjeda...
 

Najnoviji postovi

Na vrh