• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Natjecanje orača

D

David

Guest
Forumaši sad krećem na natjecanje u oranju u Ogulin sutra vam pošaljem slike i rečem rezultate može :D ;)
 
V

vedo

Guest
Sretnooooo!!!!! I da bude poslije takmičenja malo :supz: :supz: :partyman: :partyman: :drinkers: :drinkers:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
bio sam na takmičenju . na žalost zakasnio došli smo kad je oranje završeno .prvak u kategoriji plug ravnjak je višestruki državni prvak Mario Spudič a u okretačima Ivan Spudič obojica iz Barilovački Leskovac opčina Barilovič .pohvale organizatorima na drugom dijelu u dvd Ribariči ( ičei piče ).a največa pohvala kud" SV Juraj" Zagorje Ogulinsko cure praše ko velike :gitarist: :partyman: (prihvačam kritike što nema slika)
 
A

AGRIPLUS65

Guest
kad su takvi majstori neka dođu kod mene ,da vidimo ko je bolji majstor lako je prasinu orat.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
AGRIPLUS65 kaže:
kad su takvi majstori neka dođu kod mene ,da vidimo ko je bolji majstor lako je prasinu orat.
Ma da, nemaju pojma orat, ajd im ti svima pokaži kao se to radi, ev doći ću i ja i još nas par pa da i mi vidimo to. Šta nisi ti išo na natjecanje kad je tako lako, bar bi vidio koliko toga neznaš, ili se dokazo koliko toga znaš ;)
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
s obzirom da mi je poznat teren i u Mračinu i u Leskovcu vjerujem da bi znali orat i kod tebe .
 
D

David

Guest
Snupy ja sam ti iz Barilovića živim blizu Marija i Ivana Spudića.
 
D

David

Guest
Ne možda nego jesam i plugovi krone dvobrazni okretači samo što je moj tata skinuo gornji plug pa su ostali ravnjaci ali iduće godine ćemo se natjecati sa prekretačima
 
D

David

Guest
Kasnije stiže još slika
slike nemaju veze sa temom
marko93
 
A

AGRIPLUS65

Guest
dobra dobra zemlja treba to znat orat. :rolfer: :rolfer: :rolfer:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
i ja se slažem meni to neizgleda na oranje , ali neznam ni koji su im bili kriteriji i što se tražilo
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
pa ovo je jamanje a ne oranje....:scratch
 
A

AGRIPLUS65

Guest
i ja se slažem meni to neizgleda na oranje , ali neznam ni koji su im bili kriteriji i što se tražilo

koverta sa cestitkom ,pa ko ljepse napise bolje mjesto dobije.
 
N

Neven 533

Guest
E kad bi im ja jednu pravu brazdu opilio s jednobrazdnim onda bi oni vidili sto je oranje ne ovo ...
Nisam ni znao za to...
Baš me zanimaju kriteriji ....
 

Najnoviji postovi

Na vrh