• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Neke stvari o štore-u 402

Nenadt

Član
Tu od
30 Lis 2016
Poruka
64
Da i ja mislim isto, dal se možda može smanjiti.Jer ga imam za 150 eura i bez ulaganja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Skidaš višak motika, i najdeš optimalan broj.
Poslije suziš valjak ak ti se bu dalo.
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Ako ore sa 2x12 znači da je najpješčanija zemlja koja postoji.
 

Nenadt

Član
Tu od
30 Lis 2016
Poruka
64
Ma nije pijskovita zemlja, traktor sam kupio nedavno ide ko zmaj, jedini je problem što je lagan,rekli su mi da je fiatova mašina.Čitam da ima problema s paljenjem u zimi,moj sad pali ko curica,ima preko četri tisuće sati,a kad sam ga kupio sat nije ni radio.Ima karter gas, e sad dal troši ulje još neznam, jedino što su mi se dva put izmiješale brzine kad sam ga imao u sporoj,i to kad je bio u rikvercu. Inače sam orao u prvoj brzoj.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Netko mi je ukral slike i kiti se tuđim perjem ???
Ak netko može, nek mu napiše da su slike plagirane.

Nema me na YT-u, pa to ne mogu sam.
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a kaj misliš da on to ne zna?

ako imaš đi mejl pijaviš se preko njega , ne može jednostavnije ..ne treba posebna registracija
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Hahahaha, neznam koja je fora to s krađom slika...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
piše:
ja servisiram traktore i sve poljoprivredne masine kod mene u radionici


ne piše da je ovo on radio
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Čitaj malo dalje komentare, insinuira na to da je on radio. Moraš pristupiti objektivno ko i svaki posjetitelj njegovom kanalu. Ti znaš da nije to radio i vrlo subjektivno donosiš zaključak na temelju toga. Osoba koja navodi vrijednost posla (stavlja i financijske podatke) objavi filmić i komentira ga sa iskustvom može potaknuti jedino zaključak da je njegovo djelo.
 

rolic

Novi član
Tu od
7 Velj 2018
Poruka
18
Da li mi netko može reći koliko kilograma ima orginalni uteg za traktor štore 404 i gdje bi ga mogao nabaviti? Hvala
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
3 utega po 30kg + 10kg nosač i šarafi.
Ukupno 100kg.
Oglasnici su mjesto gdje svega ima.
Samo treba novaca i strpljenja. :)
 

rolic

Novi član
Tu od
7 Velj 2018
Poruka
18
Znači 100 kilograma + priključak za vuču koji sada imam. Novaca bi se našlo, ali robe nema. Pratim već dugo oglase. Kolika je realna cijena za uteg?
Hvala za odgovore. Lp
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Paše od Universala. Možda treba preraditi nosač (ak je od novog tipa).
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Znači 100 kilograma + priključak za vuču koji sada imam. Novaca bi se našlo, ali robe nema. Pratim već dugo oglase. Kolika je realna cijena za uteg?
Hvala za odgovore. Lp
utezi nisu koplicirani i ne moraju biti ljevani , mogu biti napravljani od čelične pločevine , ili inprovizacija betona , olova , meteora , mjesečeve prašine ...
 

rolic

Novi član
Tu od
7 Velj 2018
Poruka
18
S obzirom da nisam uspio pronači orginalni uteg za štore 404, napravio bi ga u kućnoj radinosti, s time da mi ga kopčao na prednju kuku (preklop), jer bi ga gore stavljao samo za teške poslove. Zanima me koliko kilograma bi bilo optimalno, a da ne preopterećujem traktor, odnosno prednji most. Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh