• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nesilice

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Pitam zato jer sam dugo mislio za jednu da je kokica dok nije pocela kukurikati. I kad sam kupovao prodavac kod mladih nije znao razliku.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Ovaj moj je "znao" razliku pa sam kolegi kupio 2 i od 2 je jedan počeo kukurikati 😂
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Još jedno jaje... Pa ove moje koke ko blesave 😁...

Iako. Sva 4 lažna i ovo pravo je koka svrpila na jedno mjesto. Bilo ih je 5 u grupici. Jel to normalno da vrpe jaja ili?
IMG_20240115_133617.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Bilo ih je 5 u grupici. Jel to normalno da vrpe jaja ili?
Moje su znale po 10 komada snesti u jedno gnijezdo, sve je to normalno. Da vidiš svađe kad se znaju po 3 kokoške gurati u jedno gnijezdo, onda pijevac mora biti sudija 😂
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,992
Moja svaka koka ima svoje gnijezdo :ROFLMAO:
Šalim se malo, ali ima jedno gnijezdo u kojem nesu i još dva rezervna koja baš ne obožavaju ali za silu ga koriste. I još dva u samom kokošinjcu u kojima su spavale ali sam ih zatvoril nebili se odučile od te navike.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Moje imaju 2 ulaza u grupno gnijezdo.

Gnijezdo je 80 široko, 30 duboko, 40 visoko...

Na podu je hoblovina. Šta vi stavljate na pod?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Šta vi stavljate na pod?
najbolje kašmir

ja mislim da kokoši spadaju među ptice , briga me kaj piše wikipedija ..mada mene podsjećaju na dinosaure ili su dinosaure izmislili na sliku i priliku kokoši..a znamo da ptice svijaju gnjezda ..to smo učili u školi
stim u vezi sjeno je prilično slično onome kaj bi našle u prirodi
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
A taman sam te htjeo pohvaliti kako nešto pridonosiš ovome forumu kako si lijepo objasnio sve za motokultivator. Znači srce mi se ugrijalo kako si fino objasnio.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,992
Moje koke su vani preko dana u ograđenom prostoru.
Preko noči same odu na spavanje u zidani prostor u kojem su do jutra dok se ja ne probudim.
U tom protoru na podu je sijeno ili slama koju mjenjam jednom mjesečno.
 
Na vrh