• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New holland tm190 problem

Srdjan19

Novi član
Tu od
1 Tra 2019
Poruka
8
Pozdrav svima
Imam problem new hollandom tm190 kada se malo vise ugrije nece da mi salta transportne brzine to je od 12 do 18 i ne pokazuje brzinu koliko idem km/h
Sve normalno salta do 12te dalje nece
A to se desava kada ne pokazuje brzinu
Ako moze neko da mi pomogne ili ako ima neko broj od majstora nekoga da mi posalje
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Tome služi ovaj forum. Javi povratnu informaciju kaj je bilo.
 

Dejan R.

Novi član
Tu od
23 Pro 2020
Poruka
4
pozdrav svima imam problem na traktornev holand tm 190 nece da ide u transportne brzine najveca brzina u koju id eje 11/5.kontaktirao sam jednog majstora u srbiji nece nista da kaze kako da resim problem.na displeju menjaca nepokazuje nikakvu gresku.mozda imao neko slicno iskustvo i kako resio taj problem?hvala na svim savetima i kritikama
 
Posljednje uređivanje:

Dejan R.

Novi član
Tu od
23 Pro 2020
Poruka
4
Nema nikog da uradi dijagnostiku na Kosovu to je najveci problem
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dejan R.

Novi član
Tu od
23 Pro 2020
Poruka
4
Pogledali su nekoliko mehanicara i autoelkektricara niko nema pojma sta treba da radi inace samo ja imam takav traktor
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Kako ti je Kupljenec napisao bez dijagnostike je teško utvrditi kvar, možeš pogoditi od prve a možeš i raskopati cijeli traktor a na kraju je možda bio obični ventil. Koliko sam čitao po netu ta serija NH ima dosta problema s mjenjačima ali nekima je uzrok bio preslab pritisak ( pumpa ) , nekima instalacija, nekima elektroventil a nekima i sinhron koji je bio oštečen i blokirao prebacivanje u tu grupu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh