• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Uf...žao mi je ali za Hrvatsko tržište to treba da pitate u Agrariji.
Kao što sam rekao, prema T5000 i kod nas u SLO su (pre)skupi...ali ne možemo tu ništa.

Pozdrav!

Ma sve je danas više manje skupo.....:^):
 

Zlatko123

Član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
202
Kolege jel zna netko možda kako ili zna nekoga tko bi znao skinuti blokadu brzine na nh-u Tm175, dakle ima 19 brzina i u 19-oj brzini ne ide više od 41-42 hm/h, što je na nekih 1700 rpm-ova... Unaprijed hvala!
 

NH SLO

Novi član
Tu od
11 Ruj 2012
Poruka
13
pa jel se NH može kupiti i u nekoj drugoj boji osim plave?

Može u svim bojama po RAL lestvici ali samo traktori proizvedeni u Engleskoj, to znači T6 i T7.
Serije T4 i T5 proizvode se za EU i u komunalnoj naranđastoj ali i u nekoliko drugih boja ali jedino za SAD (bijela, žuta, naranđasta, rjava).
Posebna boja je Maserati metalno plava koja se zove Blue Power.

Pozdrav
 

nexx

Član
Tu od
22 Kol 2012
Poruka
41
pozdrav
posto se nerazumijem u new holand traktore mozeli mi ko reci koji se model od njih najbolje pokazao zanima me model do 180 konja
kakva im je potrosnja cijena jesu li skupi djelovi servis itd...
 

Zoki-89

Član
Tu od
21 Stu 2011
Poruka
67
pozdrav
posto se nerazumijem u new holand traktore mozeli mi ko reci koji se model od njih najbolje pokazao zanima me model do 180 konja
kakva im je potrosnja cijena jesu li skupi djelovi servis itd...

TM155,ali pazi oko tih traktora
 

Zoki-89

Član
Tu od
21 Stu 2011
Poruka
67
novi al moze i neki dobar polovan
sta da pazim

kako mu pumpa radi od hidraulike,kocnice da nestruzu i odi ispod njega tamo gdje su mu pumpe i vidi dali su skidane,eto to ti je moj savjet
 

Zoki-89

Član
Tu od
21 Stu 2011
Poruka
67
Ima nekih problema s hidraulikom ili?

ako mu se kocnica zdrobi,to nemozes odmah cuti,onda se stvara spena i filter nemoze sve zaustaviti ode u pumpu i sjebe je ima dosta slucajeva koje ja znam
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
Nisam za to cuo. Nedavno smo mjenjali na tm-u gumice na kocnicama pa sam vidio lamelu i potisnu plocu. Izgledalo je sve kao novo. Ako polovni onda bi i ja preporucio tm 155, svi ga serviseri hvale. Ako se ima novaca za novo onda novo.
 

Zoki-89

Član
Tu od
21 Stu 2011
Poruka
67
Nisam za to cuo. Nedavno smo mjenjali na tm-u gumice na kocnicama pa sam vidio lamelu i potisnu plocu. Izgledalo je sve kao novo. Ako polovni onda bi i ja preporucio tm 155, svi ga serviseri hvale. Ako se ima novaca za novo onda novo.

a na koliko radnih sati ste to mjenjali
 

Najnoviji postovi

Na vrh