• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
gledam u gospodarskom,,,NH,,preko 300 tisuca,,nisu normalni,,jel to radi ipard-programa,,digli cijene,,il mi se cini,,
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
nisam nigdje vidio tako da nicem nevjerujem...vec je dva puta trebao biti objavljen pravilnik ali nista
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
joj. tvoj odgnisam bio ni vidio :D

mislio sam za one cijene :)

a sada za ipard ja neznam kako to ide, al koliko čujem čekaš godinu dana dok prođe (ako sve to prođe).
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
t5060 106ks 332 000 kn sa pdv-om...skoro ko tm155 prije 7-8 godina:rolleyess:
Mi smo ga 2006 platili 49000 eura, a ovo je oko 38000 kolega je 2007 kupio tl 100a i bio je 30000. A isti traktori
Sve je poskupilo, traktor još opravdavam koliko toliko ali Plug 5 brazdi lemken vario oko 30000 je.em mu mater a 2.5 tone željeza košta 3000 eura
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ja ga imam u planu uzet,,oko 90ks..preko iparda,,pa cu vidjet,,jel cu sta zmusat,,:rolleyess::rolleyess:
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
ja ga imam u planu uzet,,oko 90ks..preko iparda,,pa cu vidjet,,jel cu sta zmusat,,:rolleyess::rolleyess:

prodavao se je jedan NH oko 100ks u Rovinju sa malo sati rada nekih 500 i 2008-2009 god. 35 000 eur
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
To dugme ima istu funkciju ko kad se stisne kuplung prilikom prelaska iz grupa u mjenjaču -A-B-C. Odnosno,na pedali kuplunga je potenciometar i mikroprekidač koji radi isto što i taj taster ispod - javi elektronici da je "pritisnut kuplung"
Ok... taj taster je "ručni kuplung"

Greška P32 signalizira da je napon na senzoru skretanja premali,ili u prijevodu: prekinuti je kabel koji ide s šasije traktora na vrh kugle na desnom kotaču - ispod tog poklopca je senzor skretanja koji je potreban kod automatskog isključivanja špere ili 4WD pogona.
Ovo vrijrdi zaTM seriju,od M serije nemam radionička uputstva.... moguće da je isto.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Nema te knjige kod nas... ni uputa ni priručnika za servisiranje od M serije
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Saznao sam za jednog tma 175 koji je navodno bio kod nekog Zlatka lukse iz virovitice dali tko kaj zna o tom traktoru hitno i hvala...
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
IZBRISAO SAM SVOJE POSTOVE UNATRAG GODINU DANA U TEMI NEW HOLLAND!

Nadam se da će sad neki ljudi iz NH biti sretni zbog toga,
jer makar je sama bit Foruma slobodno raspravljanje i pri tome bi bilo poželjno da se pomogne ljudima koji trebaju neku tehničku informaciju.... toga od sad više nema!

Nemam više nikakve veze s New Hollandom, kome trebaju bilo kakvi savjeti ili informacije vezane uz plave traktore neka se jave ovlaštenom zastupniku.

Napisal bi još nešto uz ovo..... no bolje da neke stvari javnost ne zna.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
joj kolega pa nije ovo forum od te firme,baš bez veze al tvoja dobra volja,ti valjda znaš razloge,šteta a dobri savjeti su uvijek bili dobro došli,
 
Na vrh