• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

NH 4030 vs. Steyer 4075

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
motohod...dali znaš kakve su serije M160 ili ti Ford 8560...:?: dal je dobro...kakav im je hidraulik...i to...:?::?:

To ti je ko Funtekov TM,samo starije i s više radnih sati. Ako pronađeš uščuvanog..... a toga nema kod nas,dok ovi iz uvoza većinom imaju o-hooo preko 15 000 sati.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
To ti je ko Funtekov TM,samo starije i s više radnih sati. Ako pronađeš uščuvanog..... a toga nema kod nas,dok ovi iz uvoza većinom imaju o-hooo preko 15 000 sati.

rođak...znam kakav je tm i to jako dobro...a pitam za hidraulik pošto M serija nema onak na povlačenje ono gore nego ima ručkicu pokraj sica ko npt TL...jel to dobro...dal ima kakvih problema s tim...??
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Dobro, sad mene zanima je li taj steyr traktor za preporučiti za kupnju? Molio bih kolegu iz slovenije da kaže što misli o tome, baš zbog toga jer ih tamo ljudi dosta imaju.
Znam da se ljudi kod nas žale na MF, o NH da ne pričam, ko god da ga je imao kaže da je požalio, JD je veliki potrošač, Claas malo isto preskup, SDF isto dota ljudi imaju probleme.

Koji traktor u današnje vrijeme može biti pouzdan?

Imam Steyr kompakt 370, 2006 god, ne radi puno, al mogu reči da sam zadovoljan s njime. sve ok :)
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
rođak...znam kakav je tm i to jako dobro...a pitam za hidraulik pošto M serija nema onak na povlačenje ono gore nego ima ručkicu pokraj sica ko npt TL...jel to dobro...dal ima kakvih problema s tim...??


Nema nikakvih problema s "onim" kraj "onoga nečega" koje sliči TL-u.

Kaj god to bilo.... :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh