• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nova vlada

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dali ste vi čuli danas govor Zoze u vladi kako brani lažovinu i spominje revoluciju,samo malo je pomiješao lončiće ,jer ako seljaci i krenu sigurno ne kreču sa vilama,valjda se spremilo pod slamu kakva duga cijev:finga::finga::finga:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
dali ste vi čuli danas govor Zoze u vladi kako brani lažovinu i spominje revoluciju,samo malo je pomiješao lončiće ,jer ako seljaci i krenu sigurno ne kreču sa vilama,valjda se spremilo pod slamu kakva duga cijev:finga::finga::finga:
ajkula to ti prizivaš seljačku bunu možda, sa vilama , a kaj se skriva ispod slame , a kaj znači onaj crveni smajlić što si ga stavio ha ha
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja sam za mir ali ako neide onda samo protivniku treba glavu slupati,a taj mi smajlić baš fora
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Možda se rodil novi Matija Gubec samo još ni sam nezna da je novi vođa bune:mrgreen:
 
M

MOCO

Guest
Eto koliko je već prošlo, a šta se dogodilo? Ja sam osobno imao stvarno neka očekivanja, kao sad će bit stvarno onak sređeno sve, nema glupih namještenih natječaja samo radi forme, birokracija brza i ažurna, bez dvostrukih mjerila, svi smo isti :rolfer: budala
 

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
krojači....kažu izumrli, tekstilna industrija na koljenima, pa mi iz sažaljenja njih na vlast...
da ljudi imaju hljeba....
ništ nisu uradili samo su nam suzili odijela, pa i čorape, brže neg smo uspjeli skinuti koju kilu, no međutim i skidanje kilograma je na svakodnevnom i ubrzanom programu....
a vid zime, il ćeš požuriti sa mršavljenjem il ćeš gol na ovu zimu....
užas od sposobnih političkih krojača, ja neznam al smatram kako je najlakše od postojeće obleke skrojiti nešto užu ili manju, pa nisu zato izabrani već da učine bar korak više....
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Jeste blesavi. Koja vlada radi za narod? Radila je jugoslovenska i gdje ju je to dovelo? Što imaju Titovi potomci od takvog blagostanja? Staru slavu i možda prezime. Tko bi narodu udovoljio? Bolje ga je tlačiti i lagano kuvati nego mu služiti! Država nam ima 350 000 nezaposenih a premijer skija u Austriji. Tko normalan može to napraviti? Umjesto da obilaze grupacije da zapošljavaju radnike po platformama, rastučim tržištima oni mlate praznu slamu, to će i nastaviti. ..
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
ma dajte ljudi, pa kaj ne vidite kakvega siromaka imame na poljo-ministarskom položaju, pa on je dužan siroče tolke da nemere to vratit ni on, ni žena, ni dica a kam pak vnuki...ukupno od te firmice osamstopedest iljada kuna.
zel je robu od dobavljača, prodal robu, al ni zaradil dosta da bi platil to kaj je prodal, pak još i svakakvi porezi od bivše vlade i doprinosi, kak je on uopće mogal pozitivno radit kad ga je uništilo okolno selo, svi su kupili robu od njega a nisu mu platili...
ZATO JE ON SAD NA POLOŽAJU I PLATILI BUDU SVI SELJAKI REDOM!

i nebu dal ostavke, jer onda nebu imal sredstava za golu egzistenciju, i moral bi na socijalu uzet sirotinji dio njihovog prihoda...:madmana::madmana::madmana:

marš svi u tri...:axe:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
darijus mi još niti neznamo kak smo sretni i bezbižni kad vidimo takve siromake kak je npr naš ministar , siroček pokraj svih svojih napuhanih para a u žepu suša , mi bumo bar za božić jeli odojka bez duga , a kaj misliš da l bu i on
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ova tvoja konstatacija je sasvim točna badava im firme kad su u remetincu i imaju dugove samo takvi se opskrbe sa našim novcem lako se snađu a mi moramo sami zarađivati i mučiti se to je jedino sramotno ali bar znamo da je naše od boga blagoslovljeno..
 
Z

zeleno zagorje

Guest
a kaj budu s novcima kad su u remetincu , ak imaju srama budu i oni pali jednom na koljena ako jedemo samo krumpir jedemo svoj barem nismo nikom dužni imamo malo ali je naše
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
a kaj budu s novcima kad su u remetincu , ak imaju srama budu i oni pali jednom na koljena ako jedemo samo krumpir jedemo svoj barem nismo nikom dužni imamo malo ali je naše

Sve dok ne smisle da je zemlja ispod 5 cm dubine vlasništvo države, iako je to naše zemljište,pa ćemo i na to morat plaćat porez:axe:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
A mislim stvarno... Jel može itijedna čelna funkcija biti dodjeljena Patriotu, Hrvatu, Domoljubu?
Milanović...
Savjetnikom u hrvatskoj misiji pri EU i NATO-u u Bruxelles postaje 1996. godine, gdje dvije godine kasnije završava poslijediplomski studij europskog i komparativnog prava na flamanskom Sveučilištu u Bruxellesu. Nakon toga, 1999., vraća se u Ministarstvo vanjskih poslova.

3 godine ispiranja mozga i dresiranje za strani kapital.

Implementiraj se u oporbu...

Godine 1999. učlanjuje se u SDP. Nakon pobjede koalicije prevođene SDP-om na izborima 2000. godine, povjerena mu je komunikacija s NATO-om. Tri godine kasnije postaje pomoćnik ministra vanjskih poslova Tonina Picule. Nakon pobjede HDZ-a na izborima 2003. odlazi s mjesta pomoćnika.

Kasnije dobi keš, pobjedi na izborima, i vrati koko što si pozobala. Gdje zagrepčani samo nađu te domoljube iz dijaspore?
 
Posljednje uređivanje:

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
jako smo oprezni, zato i pronalazimo razne prešućene informacije...i trudimo se biti korak ispred, ali u zadnje vrijeme sve je to teže izvedivo...
banda ima dobre savjetnike...:madmana:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Tak svejedno ko je na vlasti svi oni rade za svoj đep i osobne interese možda da je premijer arap ili neko drugi imali bi više možda koristi a ovak stoji ko če koga ako ne svoj svoga
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Kakvi su ljudi tamo gdje je premijer studirao?

Jedno od objašnjenja belgijskog fenomena odnosi se na činjenicu da su Belgijanci među najvećim štedišama na svijetu. Na kraju 2012, unatoč niskim kamatnim stopama, uštedjeli su rekordnih 15.6 posto prihoda ili 230 milijardi eura, u odnosu na 218 milijardi godinu ranije.

Iako su najbogatiji u EU, opet su i...

Belgijski javni dug iznosi 98 posto BDP-a, a BDP po glavi stanovnika iznosi oko 33.700 eura. Prema standardima kupovne moći, to stavlja Belgiju iza Luksemburga, Nizozemske, Austrije ili Njemačke.

Ne znaš da li da ih žališ ili hvališ. Dobra škola za nadobudnog.
http://www.tportal.hr/vijesti/svije...elji-najbogatije-u-eurozoni.html#.UPxXo_Jt-xc
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
366
A mislim stvarno... Jel može itijedna čelna funkcija biti dodjeljena Patriotu, Hrvatu, Domoljubu?
Milanović...
Savjetnikom u hrvatskoj misiji pri EU i NATO-u u Bruxelles postaje 1996. godine, gdje dvije godine kasnije završava poslijediplomski studij europskog i komparativnog prava na flamanskom Sveučilištu u Bruxellesu. Nakon toga, 1999., vraća se u Ministarstvo vanjskih poslova.

3 godine ispiranja mozga i dresiranje za strani kapital.

Implementiraj se u oporbu...

Godine 1999. učlanjuje se u SDP. Nakon pobjede koalicije prevođene SDP-om na izborima 2000. godine, povjerena mu je komunikacija s NATO-om. Tri godine kasnije postaje pomoćnik ministra vanjskih poslova Tonina Picule. Nakon pobjede HDZ-a na izborima 2003. odlazi s mjesta pomoćnika.

Kasnije dobi keš, pobjedi na izborima, i vrati koko što si pozobala. Gdje zagrepčani samo nađu te domoljube iz dijaspore?

Dobrim si putem krenuo u istrazivanje,mozda te krenu "promatrati" uskoro :-D
...istih informacija ima i o Slobi, veleposlanicima ovan i ovan, tko je "galbrajt" i sl.. tocno izabrani ljudi usmjereni na odredene pozicije.Izbori su tu samo da nam podgrijavaju ideju da imamo izbor.Nema izbora.Postoje samo vlasnici koji sve posjeduju.Kada upadne padobranac kao dindic onda ga uklone i cirkus putuje dalje.
Nisam istrazivao o gore doticnom sve sto si napisao,no sistem rada potvrduje kako sustav funkcionira.
Sto se tice stednje..nade ima...jezikom.
Zanimljivo je da se Argentina pocela oporavljati tek nakon devalvacije pesosa.Iako je to komplicirano,uzmimo samo taj segment.
No kod nas se na racun kredita stanova , poduzeca i farmi provlace todor i ekipa jer su se prezaduzili vani i sada se odrzava tecaj kn...prica da ce biti to udar za gradane u kreditima je vrlo dobro podmetnula leda.
mediji su strasna stvar...pogledaj samo izbor tema u dnevnicima.Taj "gulas" ne bi probavila niti vrlo zdrava domaca zivotinja-svinja.Doslovno su kontradiktorni u samo jednom-dva dnevnika...tjedan dana bi jos bilo ok.
hvala za inf.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvats...e-je-smislio-kos-da-bi-ovladao-hrvatskom.html

No, vrlo zanimljive odgovore na slična pitanja čuli smo od stručnjaka koji su istražili okolnosti nastanka i poslovanja LHB Internationale banke sa sjedištem u Frankfurtu, banke koja je 2007. godine tvrtci Milanovićeva brata dala 3,25 milijuna eura kredita u vrijeme dok je ta tvrtka imala 0 zaposlenih i nula kuna na računu.

Pa šta? Čovjek je imao viziju da će mu brat biti gospodar Hrvatske i rasprodaje imovine. To mora vrijediti barem 3,25 milijuna eura.
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Tak svejedno ko je na vlasti svi oni rade za svoj đep i osobne interese možda da je premijer arap ili neko drugi imali bi više možda koristi a ovak stoji ko če koga ako ne svoj svoga
farmervg nisam prije primjetila ovaj tvoj komentar , jer točno nam bi se to trebalo dogoditi , onda bi postali mala ivrlo bogata zemlja , jer oni koji rade , radit če i dalje i moči če unovčiti svoj proizvod jer to je vrlo bitno ,domači proizvod da se proda , a oni koji kradu onda više sigurno nebi krali jer bi svi koji pomalo vade iz kese a opravdavaju se da su, npr zaslužili skupe odmore, radili za pristojnu plaču i odgovarali jednom gazdi , kao što je to sad u manjim obrtima koji su se održali i u ovoj krizi
 

Najnoviji postovi

Na vrh