• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi Sad - poljoprivredni sajam

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
hehe,onda nagodinu nepemo z busom na sajam... :lol: :lol: :lol:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
slatky znaš li možda proizvođača i cijenu od podrivača na predposljednjoj slici?
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
josip123 kaže:
slatky znaš li možda proizvođača i cijenu od podrivača na predposljednjoj slici?

Ferroflex TL 3/600 RH, fabrička cena 2.430,00 €.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
tine,a znaš li možda koja je potrebna snaga za njega i koja mu je radna dubina?
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
josip123 kaže:
tine,a znaš li možda koja je potrebna snaga za njega i koja mu je radna dubina?

Iz naziva to isčitaš. 60 cm radna dubina po meni to vuće 110 - 120 ks

[youtube:kohu5vt3]oIkGTjWKxys[/youtube:kohu5vt3]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja imam želju otići s nekim pošto nisam nikad bio. Da je ekipa tu iz kraja ili okolice ja sam za!

Nego, što je sad s prelazkom preko grane u SRB??? Nekakve su vize spominjali, kao da više s putovnicom nemože, pojma nemam??
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Ma nema nikakvih problema, svi idu normalno. Ako budes isao javi, proci ces pored moje kuce, a mozda budem i isao.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ja imam želju otići s nekim pošto nisam nikad bio. Da je ekipa tu iz kraja ili okolice ja sam za!

Nego, što je sad s prelazkom preko grane u SRB??? Nekakve su vize spominjali, kao da više s putovnicom nemože, pojma nemam??

Također imam želju ići i još nikad nisam bio.
Ajmo se skupit par nas pa da idemo,bilo bi dobro sa nekim tko je vec bio da ne lutamo :icon_wink:
 

izzyvz

Član
Tu od
14 Ruj 2009
Poruka
185
Evo i ja sam za!
Bilo bi dobro da nas se skupi četvorica i idemo možemo podjelit troskove čak.
Je tak?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ja idem svakako. Bilo bi dobro da se dogovorimo pa nemoramo skupa ici al da idemo isti dan i nadjemo se tamo na nekakvom standu il birtiji.
 
B

Bobo

Guest
Ako ekipa opet dogovori bus, idem... ovako da idem autom ide i moj stari a on dodje, proleti kroz sajam, nesto pojede i on bi isao kuci, bole ga noge, dosadno mu je i tako... Da mu nadjem neku njegovu ekipu, jos i nekako...

Lane lijepo u bus, vozis se ko kofer, jedi pij, spavaj, pjevaj, do kuce se i otrijeznis i milina ;)
 

zvončica

Član
Tu od
26 Ruj 2012
Poruka
156
Ja imam želju otići s nekim pošto nisam nikad bio. Da je ekipa tu iz kraja ili okolice ja sam za!

Nego, što je sad s prelazkom preko grane u SRB??? Nekakve su vize spominjali, kao da više s putovnicom nemože, pojma nemam??

Prošle godine su mislim Virovci nešto organizirali, raspitaj se, možda bude i sada kakav organizirani odlazak na sajam. Mi smo išli u vlastitom aranžmanu i svakom bi preporučila da to ne propusti. ima se šta vidjeti. Redovno idemo i u G. Radgonu na sajam, ali se ovo u N. Sadu ne može usporediti...ipak je to jedan od mislim 5 najvećih sajmova u regiji.
S prelazom granice nema nikakvih problema.
 

Najnoviji postovi

Na vrh