• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi Sad - poljoprivredni sajam

zvončica

Član
Tu od
26 Ruj 2012
Poruka
156
I još samo da dodam: ako ste već tamo, nikako ne propustite odlazak na Petrovaradinsku tvrđavu: dobri restorani, ukusna hrana i pogled na Dunav...pun pogodak...naročito ako je s vama ljepša polovica.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Ja idem svake godine na sajam,naravno i ove,idem sa 2 druga,najverovatnije u sredu,tad imamo najmanje casova,pa ce nas razredna pustiti.Imali na ovom forumu,ko na ostalim,da se clanovi unapred dogovore ko kog dana ide i da se nadju pred ulazom,ujedno ce mo se upoznati,a mozemo uci na grupnu kartu sa popustom.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Evo.. vratio se sa sajma, nije puno, ali primjeti se da ima manje ponuđenog nego prije.. Slike uskoro
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ulaznica je 500din a za grupne posjete 15 ljudi i vise 350din. 1e=109din
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Idem ja u cetvrtak
Tata danas na sajmu,kaze nikad losiji sajam(zbog poplava)
mehanizacije ima,al stoke skoro nema
vise prodavaca nego posetilaca
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Da bar netko od forumaša koji budu išli dobije onog Belarusa za nagradu,pa to je karakteristično za sve sajmove,mehanizacije sve više a seljački džepovi nikada prazniji
 

Krunoslav

Novi član
Tu od
30 Tra 2013
Poruka
5
diesel

Dali netko zna koliko košta diesel motor za frezu u novom sadu ili novije polovna???
Imao sam sa yanmar motorom pa mi je sad skroz otišla...
Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh