• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi Sad - poljoprivredni sajam

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sa PDV-om??????

Bem li ga, prije par godina je 549 DV nova imarija koštao oko 120 tisuća, a gle sad, pa jel je to moguće??

Znam da je 550.11 koštao oko 145 tisuća, Bog zna koliko bi sad koštao i dal ga uopće rade u proizvodnom programu, ona jedini zadovoljava sve EU uvjete i homologacije i može za izvoz, a ovi ostali modeli kak je ZJ naveo i da vidiš :)

NH...cjene od onih 577 nemaš?? stara i nova tipa??
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
577p od tri stranice ranije je 145000 kn. Tako je pisalo na njima. Neznam jel su cijene sa subvencijama ili ne posto su imali nekakve na domacu mehanizaciju.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: Uvoz novog IMT traktora

Zato daš nekome novce da ga kupi i u Srbiji registrira na jedan dan.
Nakon toga ga, bez problema, uvezeš kao rabljenog :icon_e_wink::(think):
A homologacija ZJ ? Vidiš da ima zadnjih štop lampi po 10 kn ali nemaju homologaciju i ne priznaju se na strojevima koji podležu tehničkom pregledu .
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
366
pre par godina jedan lik kupio taj novi model 539, a poslije mjesec dana 549dw koštao samo 15000 kn više :D:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Nemaš brige Željko. Takvi su prolazili homologaciju do prije godinu dana, kao novi, pa nema razloga da ju sad ne prelaze kao rabljeni.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
A kakve su cijene od rakovice, ni za njih nisam znal da se delaju, mislim na ove starije modele.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
U taj šor nisam zalazio. Uslikao, stresao se i nastavio. Noviji model napravljen prije doba kolor ekrana di bi gledao onda i starije.
Imt makar ima karizmu :icon_e_biggrin:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Sa PDV-om??????

Bem li ga, prije par godina je 549 DV nova imarija koštao oko 120 tisuća, a gle sad, pa jel je to moguće??

Znam da je 550.11 koštao oko 145 tisuća,


I 550.10 je prije nekih 5-6 godina imao slicnu cijenu, nesto sitno ispod 20ooo € :icon_hang:
Na njemu je jedino motor ono s cim nema problema a sve ostalo rađeno u Srbiji ubi Boze,,,
Da Vidite samo kakvi su to varovi ko da su se mala djeca ucila variti, zavrsna obrada nula,,,
na njemu ima vise hrđe nego na ferkanu koji ima preko 9ooo rs,,,
Kabina je udobna i sa vrlo malo buke koja se prenosi ali su zato amortizeri i bravice koma ziva,,,
Ono sto se do sad kod nas pokazalo kao lose prva vuca, mislim radi ona bezprijekorno ali sto podere prve gume pa to je cudo jedno,,,
na nekih, cini mi se 13oo rs vec su druge pri kraju,,,
motor za razliku od starijih modela nikad ne kadi da je koliko opterecen, jednostavno nema dima,,, :icon_pray:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ček, ček, ček....jel ti to imaš 550.10????

Viđam često jedan takav u Kladarama i od navek imam želju stati i pitati čovjeka kak se traktor pokazal...:)
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
550.11ima dosta u mom kraju,bas je skoro kupio bratov teco,i cinimi se oko17 k, njemu je perkinsov motor,kolko sam cuo i nisu tolko losi,jednog je mucila blokada,neke menjaci,al idalje idu
Dosta sam i ja sliko,al nikako da okacim slike,evo malo za pocetak,a bice jos
krenucu sa cuvenim 539
sajam-030.jpg

sajam-033.jpg

a evo i cuvene rajke
sajam-038.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Đe nađu ovu 577 starije linije???
To je garant neka remantovana :)
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Dajte mi molim vas recite kak je ta serija IMT 577 tak raznolika, jer ima nekakve manje modele, a neki su veči ko ovaj sa slike i isto sam videl neki oru sa tri brazde ravnjakom, a neki sa tri brazde okretačem.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Varaš se.
Svi su oni mehanički potpuno isti. Jedino ove najnovije linije imaju veče prednje kotače i tu novu limariju, odvojenu kabinu od mjenjača pa izgledaju veče.

Ovi noviji imaju pojačan hidrulik u odnosu na ove starije, pa mogu malo veče terete podići.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ček, ček, ček....jel ti to imaš 550.10????

Viđam često jedan takav u Kladarama i od navek imam želju stati i pitati čovjeka kak se traktor pokazal...:)

Ne ja, japa ima,,, :eek::
a jbte mogo si pitati i dok sem po kuruzu za vukovarca dosel, ccc,,,
vidis ti kak je svijet mali,,,
inace jako malo ih ima u nasem kraju,,,
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
eh...neje me doma bilo taj put, rekli su mi moji da si Zmaja ogledal :)

Ajde budem ti se nekad najavil da dojdme pogledati toga traktora.
Viđal sam ga puno dok ste drva z Mekiša izvažali :) ide mališan ko pravi!
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
eh...neje me doma bilo taj put, rekli su mi moji da si Zmaja ogledal :)

Ajde budem ti se nekad najavil da dojdme pogledati toga traktora.
Viđal sam ga puno dok ste drva z Mekiša izvažali :) ide mališan ko pravi!

A to mu i je skoro svaj posel,,,
ne se taj jos vruc zdene vode napil :icon_lol:

jbvas a koji kuki ste se svi poceli skrivati, cistam mi neugodno dojde dok mi ovak iz mraka banete s porukom,,,
 
Posljednje uređivanje:

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Đe nađu ovu 577 starije linije???
To je garant neka remantovana :)

Veoma moguce da je remontovan,a meni se ovaj bas svidja,mnogo mi je lepsi od prve,a pogotovu od najnovije serije
Pa sad kod nas masovno otkupljuju rakovice i to samo65 i poneki60,izvoze u afriku,najvise u tunis i egipat,pa sad skocile cene rakovica,a dole je to najcenjeniji traktor,negde sam video sliku u egiptu cinimi se ogroman plac pun rakovica koje su stigle od nas i to se tamo preprodaje
A pricase da deo tih rakovica umesto u afriku odu fabriku,de se remontuju i prtodaju kao nove,a inace nova rakovica je dosta jeftinija od imt-a
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Skrivati??? Misliš na mod??

To je da smo tu, a nitko nezna da smo tu :D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh